Gebe kalamayanlar buraya.....

Facede cekmeyen telefonla gezmek zor aslinda uyusam cok iyi olacak yarin isimi bitiririm ayrica yemegim ve yemege dair bi fikrim de yok yarin icin bu sene cok sikinti cektim yemek konusunda aklima birsey gelmiyor

al benden de o kadar artık eşime sorar oldum ne yapayım diye :-)

tünaydın canım benim sabırsız günler başladı yarın doktor randevun olduğunu biliyorum yazamıyorum diye takip etmiyorum sanma sakın :) banada sanki saçlı doğacak gibi geliyor :)
limonla tarariz yana yatiririz artık saclarini :-) başladı o günler de dinlendikce yoruluyorum sanki bilmiyorum belki de agirlastim ondandir öf :-/

limonla tarariz yana yatiririz artık saclarini :-) başladı o günler de dinlendikce yoruluyorum sanki bilmiyorum belki de agirlastim ondandir öf :-/
tabi ki ağırlaştın kolaymı ya o ayaklar iskletin sırtın can taşıyor be kolaymı oyy yerim ben o kuzuyu :) geçecek elbet alperi kucağına aldığında herşey dünyaya bedeldir o duygu herhalde az daha sabır 15 gün sonra derin nefes al demeye başlayacağız :)

tabi ki ağırlaştın kolaymı ya o ayaklar iskletin sırtın can taşıyor be kolaymı oyy yerim ben o kuzuyu :) geçecek elbet alperi kucağına aldığında herşey dünyaya bedeldir o duygu herhalde az daha sabır 15 gün sonra derin nefes al demeye başlayacağız :)
Bin şükür yine bugünlere :) bi göreyim görelim değecek inşallah :)

Selam kizlar.. Dun acildeydik bugunde sabah 8den 4de kadarda hastanedeydik esim icin rahatsizlandi cumartesiden beri doktorlardayiz :KK43: cok sukur suan iyi ama cok yoruldum yarinda ben hastanedeyim seker yuklemem var dua edin de kizlar oglusum iyi olsn ne zamandr gormedm

X