Gebe kalamama

nergiz78

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
10 Kasım 2008
11
0
46
slm 2007 9. aydan beri gebelik için uğraşıyorum 2008 mayısta oldu derken kalbi atmıyordu aldırdık kürtaj ayı tekrar gebe kaldım ama dış gebelikmiş ilaçla sonlandırıldı dış gebelik sonrası kısa sürede gebe kalıpta sağlıklı doğum yapan varmı varsa ne kadar zaman sonra gebelik oldu

bende geçen sene dış gebelik geçirdim ilaçla değil laporoskopiyle ameliyat oldum ama hala yok
hameli kalamadım

kızlar bende temmuzda dış gebelik geçirdim. ameliyat oldum. sol tüpüm gitti. korunmayı bıraktık ama bu ay olmadı. inşallah hepimizin olur

ARKADAŞIM BENDE YAKLAŞIK 1 AYDIR BUNLA UĞRAŞIYORUM.DIŞ GEBELİK TEŞHİSİ KOYDULAR.İLAÇLA SONLANDIRDILAR BENİMKİNİDE.DÜN SEN SON TAHLİLİM YAPILDI VE DEĞER 1'E DÜŞTÜ.1-2 AY DİNLENMEMİZİ ÖNERDİ DOKTORUM.BİZ TÜP BEBEK DÜŞÜNÜYORUZ ÇÜNKÜ BEN 34 YAŞINDAYIM. BUNU GÖZARDI EDEMEM.ACELE ETMEM GEREK AMA NORMAL YOLDAN OLSUN İSTİYORUM VE DUA EDİYORUM ALLAH HEPİMİZE YARDIM ETSİN:CüvCüv:

titanya bence tüp bebekten önce rahim filmi çektir. eğer tüplerin açıksa normal yolla olur. benim hatam ilk dış gebeliyimde rahim filmi çektirmemem.aynen seninki gibi sonlandırıldı. ayrıca rahim filmi bir problem yoksa hamile kalmanı hızlandırıyor. tüp bebekte dış gebelik olma daha yüksek. umarım hamile kalırız haberlerini bekliyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…