GAZZE deki kardeşlerimiz için sadece bir dua.....

CIA ajanıyım aslında,amacım islam dünyasına ket vurmak,daha anlamadınız mı

gülmekten beynim pırtladı

ah ah keşke önce kendiniz olabilseydiniz de sonra yılladır çoluk çocuk demeden katliam yapan zalimleri savunabilseydiniz..size de yazık..

Sen neyin neden yapıldığını bilmiyorsun daha.. Herşey güllük gülistanlıktı, Hamas gitti füze attı değil mi? İsrail'in kara harekatını savunmak ne demek? dün gece kaç kişi öldürüldü, kaçı Hamas militanıydı? Nasıl bunun arkasında olabilirsin? Ama bu sorular sana fazla gelecek yine demagoji yapacaksın.. bla bla bla :KK51:

Aman bırak gitsin, senin sorularının hiç birine cevap veremedi...

Masum insanların öldürüldüğü bir harekatı savunan birine daha ne denir ki...

İnsanlığını da yitirmiş...

Haksızlık Karşisinda susan Dilsiz Şeytandir

Eğer kadin çocuk öldürmek hak ise tmm
Eger ki hak olmadigini duşunuyorsaniz seytandan farkiniz var mi soruyorum

Suanda turkiyede yaşayıp israili savunacak kadar curatkasiniz keske irkin belli olsaydi insallah Türk degilsindir zira aksi beni daha memnun eder..

Son düzenleme:
Haksızlık Karşisinda susan Dilsiz Şeytandir

Eğer kadin çocuk öldürmek hak ise tmm
Eger ki hak olmadigini dudunuyorsan seytandan farkin var mi

Suanda turkiyede yaşayıp israili savunacak kadar curatkasiniz keske irkin belli olsaydi insallah Türk degilsindir zira aksi beni daha memnun eder..

Dinsizin önce gideniiii iştee :KK51:

bunları diyen bütün deistlermi,yada ateistlermi. neden hepsi böyle dediniz peki. neden hepsi vicdansız.
beni tanıyormusunuz mesela. vicdansız olduğumu nerden biliyorsunuz.
demeniz gerek sadece evet genellemem yanlıştı.
bak hala bizleri karalıyorsunuz.mesajınızı tekrar kopyalatmayın bana lütfen

O zaman, evet genellemem yanlıştı. ..

ama sen genelleme yaptın burda hiç bir dine mensup olmayıpta filistinli kardeşlerimiz için üzülen kişilerde var..benim anlatmak istediğim o....lafın onlarada gitti..belki incindiler....bu ara o yorumu kaçırdım kim pedofoli dedi :26:

O ayrı bir konu. Ben şahsen semidor isimli sahisi kastederek öyle demiştim.
Hayır burda demediler ama çoğu böyle söylüyor. Bizzat sitelerine ve ateistlerin çok olduğu yerlere bakabilirsiniz. ..

şimdi semindor savcılığa gitti hocam durum böyleyken bana bunu bunu dediler bende bunu bunu söyledim dese savcı kaybol karşımdan hain dese semindor savcıyı kime şikayet eder...buyrun 3 bilinmeyenli denklem size:KK53::KK53::KK53::KK53:

Son düzenleyen: Moderatör:
Yok artık dedirtecek cinsten Semidor'un yorumları
İlk defa birinin Gazze'de yaşananları savunduğunu görüyorum, hem ne savunmak. Ölesiye diretiyor resmen.
Yazık ne diyim..

haksızlığın karşısında durun dilsiz seytandır
trendtopic bir cümle bu sanırım
herkese herşeye aynı cümle ..

Son düzenleme:
O zaman, evet genellemem yanlıştı. ..

O ayrı bir konu. Ben şahsen semidor isimli sahisi kastederek öyle demiştim.
Hayır burda demediler ama çoğu böyle söylüyor. Bizzat sitelerine ve ateistlerin çok olduğu yerlere bakabilirsiniz. ..

burda yoksa ozamn gidip orda onlara cevap vereceksin.böyle yorumlar karşısında işte islamiyet yanlış anlaşılıyor...dikkat etmemiz gerekiyor diye düşünüyorum..yok bakmayayım daha ii...

ama siz de kaş yapayım derken göz çıkartıyorsunuz..hakaret gibi yazmışsınız..dinsiz olmak neden kötü olsun ki,hiçbir dine mensup olmayan çok insan var....
yeter ki vicdanı olsun,içi temiz olsun..

Öyle insanın kimseden korkusu olmadığı için, kimseye inancı olmadığı için acımasızca böyle iğrenç yorumlar yapabiliyorlar bu sinir bozucu işte, saygı duyasıda gelmiyor insanın.........

Filistin hassasiyetini Dogu Turkistan icin de gostereydiniz iyiydi. Irkdaslariniz Cin zulmu altinda inliyor da yillardir, bi hatirlatayim dedim.
Mesela Cin mallarini da boykot edebilirsiniz. Ama beleş yapmaz kimse :)

Tevrat'ta yer alan 10 emirden 6. sırada yer alan emir ;

- Katletmeyeceksin.(Adam öldürmeyeceksin)

Kur'an-ı Kerim'de ise "adam öldürmek ile alakali" tahmini 7 ayet geçiyor ;

2:178 - Ey iman edenler! Öldürmede kısas size farz kılındı. Hüre hür, köleye köle, kadına kadın. Ama her kim, ölenin kardeşi tarafından bir şey karşılığı bağışlanırsa, o zaman örfe uyması, ona diyeti güzellikle ödemesi gerekir. Bu, Rabbiniz tarafından bir hafifletme ve bir rahmettir. Her kim bunun arkasından yine saldırırsa, artık ona acı veren bir azab vardır.

4:92 - Hata dışında bir mümin, diğer bir mümini öldüremez. Ve kim bir mümini yanlışlıkla öldürürse, mümin bir köle azad etmesi ve ölenin ailesine (varislerine) teslim edilecek bir diyet vermesi gerekir. Ancak ölünün ailesinin bağışlaması müstesnadır. Eğer öldürülen, mümin olmakla beraber size düşman bir kavimden ise, o zaman, öldürenin bir köle azad etmesi gerekir. Eğer öldürülen sizinle aralarında antlaşma olan bir kavimden ise, öldürenin, ölenin ailesine diyet vermesi ve mümin bir köle azad etmesi gerekir. Bunlara gücü yetmeyenin de Allah tarafından tevbesinin kabulü için arka arkaya iki ay oruç tutması gerekir. Allah, Alimdir (her şeyi bilendir), Hakimdir (hüküm ve hikmet sahibidir).

4:93 - Kim bir mümini kasten öldürürse, cezası, içinde ebedî olarak kalacağı cehennemdir. Allah ona gazab ve lanet etmiş ve onun için büyük bir azab hazırlamıştır.

5:32 - Bunun içindir ki, İsrâiloğulları'na: "Kim, bir cana kıymayan veya yeryüzünde bozgunculuk çıkarmayan bir nefsi öldürürse, bütün insanları öldürmüş gibi olur. Kim de bir nefsin yaşamasına sebep olursa, bütün insanları yaşatmış gibi olur" hükmünü yazdık (farz kıldık). Şüphesiz ki onlara peygamberlerimiz açık delillerle geldiler. Yine de bundan sonra onların birçoğu yeryüzünde aşırı gitmektedirler.

6:151 - De ki: Rabbinizin size neleri haram kıldığını okuyayım: O'na hiçbir şeyi ortak koşmayın, ana babaya iyilik edin, fakirlik korkusuyla çocuklarınızı öldürmeyin, sizin de onların da rızkını biz veriyoruz. Kötülüklerin açığına da, gizlisine de yaklaşmayın. Haksız yere Allah'ın haram kıldığı cana kıymayın. Düşünesiniz diye Allah size bunları emretti.

17:33 - Haklı bir sebep olmadıkça, Allah'ın öldürülmesini haram kıldığı canı öldürmeyin. Kim haksız yere öldürülürse, biz onun velisine bir yetki verdik. O da öldürmede aşırı gitmesin. Çünkü ona (dinin kendisine verdiği yetki ile) yardım olunmuştur.

25:68 - Yine onlar ki, Allah ile beraber başka bir tanrıya yalvarmazlar, Allah'ın haram kıldığı cana haksız yere kıymazlar ve zina etmezler. Bunları yapan günahı(nın cezasını) bulur.

Hangi dini inançta "adam öldürmeyi" hak görüyor ?

Bunun dinle imanla bağlantısı yok olay tamamen DUYGUSAL !

Al İŞID'i vur İSRAİL'e ...

Her ölümde(Doğu Türkistan iyi örnek) aynı acıyı paylaşıyorsanız eyvallahta, biraz tarafsanız inançlarınızı biraz daha sorgulayın ya da inançtan bana bahsetmeyin...

kalın sağlıcakla...

Alman haberlerinde genelde bir durum oldugunda güya insan haklarini savunan bir ulke gibi gözükürler...
oysa Gazze olayina nasil da göz yumabiliyorlar.

Rabbim sen Küffara karsi kardeslerime yardim et!!! AMIN :KK43:

X