Gaziantep'te anne olmak için doktor önerisi olan var mı?

Evenness

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
12 Ağustos 2016
260
176
Merhaba arkadaşlar. Ben 20 yaşındayım eşim 28 yaşında. 1 yıldır evliyiz ve korunmasız olarak ilişkiye giriyoruz maalesef henüz çocuğumuz olmadı. Size sormak istediğim şey çocuk sahibi olmak için 1 yıl veya daha fazla süre bekleyip doktor desteği ile hamile kalanlarınız var mı? Doktor önerebilir misiniz? Ben daha önce hatem hastanesine gittim. Orda Nazan Özdemir'de muayene oldum. Açıkcası iyi bir bayan tek sorun ben sormadan detaylı bilgi vermiyor oluşu. Hamile olmadan önce ki ve hamilelik sürecim boyunca aynı doktorda olmak istediğim için bana doktor önerisinde bulunursanız gerçekten çok sevinirim. Vakit ayırdığınız için teşekkür ederim her birinize. Rabbim hepimizin gönlüne göre versin. Hayırlı evlatlar nasip eylesin. Mutlulukla kalın.

Bence çok iyi ilk bebeğimin doğum sürecinde gitmiştim. Dusen bebegimde gittim.Şimdi
Hamileyim ve yine yılmaz beye gidiyorum ama randevu almak biraz zor oluyor

Allah bağışlasın canım. Ben kadın doktor tercih ediyorum aslında ama bakalım ilkbahara kadar çocuk olmazsa o zaman giderim 1 ay tedavi oldum Hatemde Nazan hanıma sonra gitmedim. Hamile olmadan önce vücut hamileliği kaldırabilir mi, hamilelik sürecinde sıkıntı yaşama ihtimalim var mı diye ön test yapmadı bana. Ben internetten araştırarak bazı testleri istedim. Amh gibi. Birde bana sigara kullanıyor musun yada benzer şekilde ailede geçmiş hastalık durumu var mı falan diye sormamıştı. Bunlarda önemli neticede. Hamile olduktan sonra düşük yapmanın verdiği üzüntüyü yaşamak istemiyorum. Bu gibi durumlar olsa da olmasa da sorulması gerektiği kanaatindeyim

X