Gaziantepli hanımlar nerdesiniz bizde buluşalım

N

nnazann

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi nnazann
Hanımlar herkes buluşuyo hadi bizde buluşalım tanışalım eğlenelim sorunlarımızı paylaşalım birbirimize yardımcı olalım nedersiniz

• Konu Sahibi nnazann
ßenim sevdigim antepli,ßende kisadan gelim araniza:))

• Konu Sahibi nnazann
hosbuldum gülüm:)nasilsin iyimisin?Antepin neresindensin?

• Konu Sahibi nnazann
iyiyim canım sen nasılsın ? antep merkezdeyim

• Konu Sahibi nnazann
sen yurt dışındasın nerden buldun ta antepten sevgiliyi kız:)

• Konu Sahibi nnazann
evet ya bu forumda antepli hiç mi yok gelseler tanışırdık

• Konu Sahibi nnazann
hayırlı akşamlar herkese
bende antepliyim kızlar....

• Konu Sahibi nnazann
kizlar sitede okadar antepli var hepsi nerde valah ben almanyda oturuyorumm nerdeyse ben yetiscem ha bulusma yapsaniz hadi kizlar bulusun toplaninda bende bakim memelketime özlemisim orlalari hadii kislarr gösterin antebimiii...gamzelim yurtdisinda nerdesin canim..

• Konu Sahibi nnazann
Selamm kizlar ben yurtdisinda yasiyorum ama bende antepliyim. Antepdeyim bu yaz zemuszemus

• Konu Sahibi nnazann
slm kızlar bende antepliyim ve antepte oturuyorum....buluşmaya bende varım..nerdesiniz hatunlar...opuyorumnanaktan

• Konu Sahibi nnazann
bende antepliyim kk yeni katıldım aranıza..:))

• Konu Sahibi nnazann
Günaydın herkes nerde çok boş bırakılmış bizim burası...

• Konu Sahibi nnazann
eşim antepli ben de antepte 2 sene çalıştım çok seviyorum antebi. keşke fırsatım olsa yine orada yaşamak isterdim. herşeyiyle mükemmel birşehir benim için çok özel. ilk görev yerim ve eşimin memleketi çok seviyorum antebi.buluşun incilipınarda falan da resimlerini koyun ben de hasret gidereyim:))

• Konu Sahibi nnazann

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…