Garsonları canlarından bezdiren izmir buluşması ikiiiiiiii fotaları

canım güzel yorumun için çok teşekkür edriz çok hoşsun çok öpüyoruma.s.

hepinizde çok güzel ve çok tatlısınız allah nazarlardan saklasın allahım dostluğunuzu daim etsin arkadaşlar....

canımsın ya pasta için çok teşekkür ederim canım valla kızım yemedi ama ben yedim ve biliyorsundur ikinci kızıma hamileyim tatlıyı yiyince içeride tepindi durdu valla oda sevdi pastayı isteme olayına gelince düşünürüz artıkın

afıyet olsun canım benım dılerımkı tek sancıdan kurtulursun rabbım sana bagıslasın evlatlarını :)

bütün güzel mesajlar için gönülden teşekkürler k.k hanımefendilerine....yüreklerinde güzellik taşıyan herkese gönül kapılarımız sonuna kadar açıktır....:lepi:

resimlere baktım uzun uzun... sengözlerimebaksanab o kadar güzel çıkmışsınız ki anlatamam... a.s orada olmayı çok isterdim gerçekten... :çok üzgünüm: hepinize maşallah, hepiniz çok güzelsiniz... :jeyyar: en kötü gününüz böyle olsun... :içelim:

alkisalkisalkis alkisalkisalkis alkisalkisalkis

merhaba kızlarrr!a.s.süper olmuş buluşma!:hooray:kuusuumdan da duydum nice buluşmalara diyorum!...:lepi:

Dostluğunuz daim olsun kızlar...
sblue gerçekten bana benziyormuşsun vallah.
Desibelim benzetmekte haklıymış.
İnşallah birgün şahsen tanışma fırsatı da yakalarız...

aslında gelirdim kaçırmazdım biliyorsunuz:ecrin_bebek:
fakat iğnelerim kontrollerim vs. olmadı kızlar
bir kaç gün sonra ankaraya gidiyorum üst üste gelecekti
inşallah ankara dönüşü mutlu haberlerimle gelirim kutlama buluşması yaparız
hepiniz çok şekersiniz:asigim:
çok özledim sizlerisenağlama

Dostluğunuz daim olsun kızlar...
sblue gerçekten bana benziyormuşsun vallah.
Desibelim benzetmekte haklıymış.
İnşallah birgün şahsen tanışma fırsatı da yakalarız...
inş cnm yolum düşerse kar zaten buluşma ayarlayacak beni birilerine benzeten çok olur tanışırsak ilk olacak garipser miyim acaba kaydirigubbakcemile3
oooy dıptısım güzeller güzelim haberlerini aldık anneciğinden ayrıca tlf la katıldın teşekkürler a.s. seninde tüm işlerin sorunsuz hallolur muhteşem mucizenin haberlerini alırız inş. ama hemen söyleme bize beklemeye razıyım valla :Saruboceq: Şeniz

ya bi ben eksik kalmışımm nolur bi dahakine cumartesi yapın yaa bende gelmek istiyodumm

cnm benm merak etme sanki aramızda gibiydin :teselli:
anneciğinle yanyana otururken senden çok bahsettik hatta bi ara bebekliğine -çocukluğuna bile indik :jeyyar:
hayırlı haberlerle dön aramıza inş. cnm :Saruboceq:
aramızdaki hamişler kervanına sende katıl

canım çok tatlı bir annen var iyiki gidip tanışmışım bol bol sohpet ettik anneni çok sevdim çok şanslısın öyle bir anneye sahip olduğun için inş sonrakinde seninlede tanışırız öpüyorum inş güzel haberlerini alırız:1hug::ecrin_bebek:

bizde seni çok sevdik canım. artık toplantılarımızı kaçırmazsın umarım. Şeniz

canım benim. senin yokluğunu hissettirmemeye çabaladım. inşallah iyi haberlerin gelir. tek dileğim bu. :CüvCüv: seni çok özledim. :çok üzgünüm:

hani bana selam. küstüm işte. flaş flaşta görürsün sen. kötükedihüso. canım şaka bir yana senide aramızda inşallah görürüz.a.s.:1hug:

ahhh benim betüş ablammmmm olurmu canım ya sen unutulurmusun akşam eşime göteriyom seni bak dıptısımın annesi dieeeekaydirigubbakcemile3
ben daha önce tanıştıklarım ve buluşup tanışma konusunda konuştuklarımı yazdım canım ablammmmmmmmm

firstlady mea.s. a.s. selam olsunnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn a.s. a.s.

alkisalkisalkis alkisalkisalkisbını neyn koydun dersen hiççç çok hoşuma gittide ondankaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3

canımsın inşallah güzel haberlerini alalım da bi dahakine yanımızda ol:CüvCüv:

sevo fotomu afişe etmesene la..sil fotoyu..alıntı yapmayın..tipime bah la..böüüü...ben o kadr çirkin deeilem..benneyaptımki

canım benim bende şaka olsun diye yazmıştım. bir daha ki toplantıda senide tanımak istiyorum. kuşuumu tanıdım sıra sende. Şeniz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…