Garip erkek adetleri

tebesir

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
28 Ağustos 2007
90
0
48
Selam

Çaponiler Japonyada bir klandır ve kendi toluluklarında çok garip adetleri vardır.
Bu adetler allahtan Türkiyede yokta hepimiz rahatız.İşte videosu gözlerinize inanamayacaksınız.
:1no2:

nasıl bir pisliktir bu ya töbe töbe sapıttı bu insanlar artık gercek olamaz bu

bu kadınlarla anlaşmışlardır ya kamera akası falan heralde ama boyle bır sakada olmaz yani ben sanmıyorum neresi olursa olsun yaşatmazlar:1shok:

ne yapıyorlar demişsiniz: sokakta etekle yuruyen bayanların etegini kaldırıp iç çamaşını aşağı indiriyorlar

kadınlarda sok oluyo fılan ıkıncısıne ucuncusune gecıyo bır suru kadına yapmıslar sonuan kadar ızlemedım de ımkansız bunu yapabılmelerı kafamçokkarıştı

:1shok:Allah akıl fikir versin bu insanlara iğrençlik yani kamera şakasıysada abarmışlar olayı

kıyamet alametleri dedikleri bu olsa gerek...tövbe tövbe yaa ne diyeyim ki allah yardım etsin orada yaşayan bayanlara...:çok üzgünüm:
böyle yapan erkeklerin...Kötü Kazen

♥ Yüreğine damla damla umut, günlerine bin tatlı mutluluk dolsun.Sevdiklerin hep yanında olsun, yüzün ve gülün hiç solmasın Bayramın Kutlu Olsun

İğrenç tamamını izlemeye tahammül edemedim..
Ama Türkiye'de böyle bişey yapılırsa o adamı sağ bırakacaklarını hiç zennetmiyorum...

cok ıgrenc bısey kızlar bunun turkıyede oldugunu dusunsenıze ınsanlar katıl olur

japonlardan ne bekliyosunuz ki

o gibi pisliklerden herşey beklenir..jeyyar

iğreçler ya söylenecek başka şey yok sapık ruhlu insanlar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…