Bencil alamancılar

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Ayy içimde kaldı, ne iyi oldu konu açtığın.
Şu mesajimdan sonra hem konuları kapatmış hem beni engellemiş 😅Eki Görüntüle 3451584
O kadar ugrastim eski konusunu buldum, Yazdım Yazdım gönderemedim, engellendiğimden
içimde kaldı 😂😂
Aman bırak şunu, ne yurtdışında ne yurtiçinde eşi benzeri yoktur onun, hepimizi sinir etti 🤣🤣🤣 en sonunda pirayaa pirayaa diye adımı sayiklaya sayiklaya delirip kepenkleri komple kapattı gitti avel sdfgfdddff....🤣🤣🤣

Son düzenleme:
Yaşamadığı yer hakkında atıp tutanlar zaten saçma sapanlar.
Buraya yazmak yerine yüzüne konuşacak cesareti gösterseydin keşke.
Aile büyükleri içerisinde belli bir saygı önergemiz var ne yazık ki. Yüz yüze evet siyasi tartışma yapıyoruz ancak ne kadar ş...Z ce düşündüğünü direkt dillendiremiyorum.

Ne zaman yurtdışından birinin yorumlarını okusam çıldırıyorum. Evet yurtdışı da çok güzel değil ben de farkındayım her yerin bir sorunu var illa ki ancak öğretmen 40 bin alıyor mis gibi, bir sene içinde 100 bin biriktiririm(bunu 2018 de demiş ona göre hesaplayın şu anki miktarı)

Beni de engellemiş zaten. Alamancı sevmiyordum bu söylediklerimden dolayı ( istisnalar kaideyi bozmaz ülke sorunlarının

Üyeler hakkında konu açmak yasaktır, her ne kadar konuya amcalar halalar dayılar dahil edilse de, şikayet edilen özel mesajlara ve taaaa 2018’de yazılan yorumlara kadar girildiğinden anlaşıldığı üzere, konu hangi üye için açıldı anlaşılıyor.

Kaldı ki içerik hem üye hakkında hem de siyasi mesajlar yazılmaya müsait bu sebeple konu kapatılmış, kurallara uymadığınız için işlem yapılmıştır.

Bahsettiğiniz üye de coşmuş, sizin topikten çıkıp ona da gerekeni yapacağım.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X