Garip adet, meme ucu ağrısı fikri olan ??

cans16

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
15 Mayıs 2022
3.371
2.810
28
Herkese merhaba yaşadığım olayı anlatmak yaşan birilerinden fikir almak için konu açmak istedim cevap verecek olanlara şimdiden teşekküre ederim
23 ağustosta tam adet olmam gereken gün adetim başladı ama ilk 3 gün yok denecek kadar az damla damlaydı 4. Gün yarım ped kadar geldi 5-6. Gün ise bitti (normalde adetim 7 gün yoğun ve pıhtılı olur) . İlk gebeliğimdede böyle bi durum yaşadığım için bir kaç gün sonra gebelik testi yaptım negatifti. O yüzden üstüne görme veya yerleşme kanaması yaşadığımı düşünmüyorum.
Ama beni düşündüren adet biter bitmez başlayan göğüs ucu ağrısı ve bel, kasık ağrıları. Bugün döngümün 17. Günü ovülasyon testi adet bitiminden beri kullanıyorum onlarda bu şekildeydi. Bu güne kadar tam pik göremedim ama 3-4 eylülde yoğun yumurtlama akıntısı geldi. 5 eylülde ise kremsi beyaz akıntı. Ben bu tarihde yumurtlama olduğunu düşünüyorum. Sadece kafama takılan bu meme ucu ağrısının adet biter bitmez başlaması ve hala devam etmesi. ilk defa bu ağrıyı yaşıyorum bu arada.
Düşüncelerinizi merak ediyorum

Eklentiler

• IMG_4045.png
    299,1 KB · Görüntüleme: 28
3 ile 4 Eylül pik olmuş olabilir canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…