Galiba Hamileyim

aynı böle bi konu açılmıştı ..meğerse erkekmiş kız arkadaşıyla ilişkiye girmiş fln fln..sonrada baba olcam diye korkmuş araştırırkende burayı bulmuş malum gebelikle ilgili her aramada kk çıkıyor maşallah sonra ben erkeğim 16 yaşındayım kız arkadaşım 15 diye dökülmeye başlamıştı o aklıma geldi

heh bi sen eksiktin oli tam olduk şimdi.aferin kız sana yetiştin ekşına

evimin kadını olamam ama çocuklarımın anası olurum diyosun yani
İlk ayda hamile kalmak baska tek gecede kalmak baska ALLAH HAYİRLİ DOGUMLAR NASİP ETSİN İNSALLAH darisi basima AMİİİN
amin cnm amiiiin
İnşallah canım böyle güzel bir duyguyu herkez yaşasın isterim ben sizce hamile miyimdir yani ikimizde akrep burcuyuz ve sekste bile bekleyemedimize göre bebeğin sabırsız olmasına şaşmamalı
istediğin aşikar zaten şimdi tutmadıysa barışır bi daha denersiniz güzelim
olmadı aşılama fln da olur yani dert etme madem bakabilecek güçtesin bize laf düşmez
Biraz öyle oldu ben bile çok sabırsızımdır eyer hamileysem 7 aylıken doğar bu çocuk şimdiden diyim ben
ayyy ne meraklıymışsın doğurmaya

Anne olmayı çok isterim tabikide ama keşke bem beyaz gelinliklerle anneliğe adım atsaydım adetliyken ve ertesi günü beni terk eden biriyle olmasaydı diyorum bazen :)

bazen mi

Evet ne kadar sorumluluk ve para gerektinin farkındayım elimden geleni yaparım hamileysem arkadaşlarımda falan kalıcam bebek doğana kadar sonra bir iş bulur çalışırım

yanlız şimdi bebekler türk filmlerindeki gibi masrafsız değil. hamileyken de para gerekli..
bir sürü test yapcaksın efendim haplar folik asitler filan. bence şimdiden başla işe. doğuma 3 hafta kala ayrılırsın işten

ayyyyy evet ona da çok takılırım bir de hakeme haaaaakem diyenlere bide depremzedeye depremzaaade diyenlere yok helvacızade,

Yok yaa böyle çok samimi uzun yıllardır olan arkadaşlıklarım var gel kal diyenler oldu ordan oraya sürüklenicam belki ama yapcak bişe yok hatamın bedelini ödüyorum ailem kesinlikle kabul etmez hatta duyarlarsa ölümüm olur zaten benden nefret ediyorlar bahane olur onlara ama kesinleşmedende gitmek istemiyorum çünkü sonra bide eyer hamile diğilsem evede dönemem

işe başlamayı düşünüyorum ama bide bebeği düşürürsem diye korkuyorum benim lise bitmedi daha bana verilicek işler ağır olur garsonluk kuaförlük gibi mesleklere alırlar anca onlarda ağır işler

nasıl çok eğleniyormusun yazdıklarımız seni eğlendirdimi bari.yada eylendirdimi

Eyer eğer olmasın o

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…