Galiba biraz depresyona girdim

Mucize3

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
7 Eylül 2017
8
1
28
Şimdi size moralimin alt üst olmasına sebep olan hikayemi anlatacağım . lise 3 teyken bir erkekle tanıştım . Önce istemedim ama sonra teklifini kabul ettim . (Şimdi üniversite bitmek üzere öğretmen adayıyım ) İlişkimiz herkesin ilişkisi gibiydi . Sık sık tartışırdık eften püften şeylere ama dayanamaz hemen barışırdık. Birbirimizi çok seviyorduk . Bu süreçte ailesiyle tanıştım, nişan planı yapardık. Ciddiydik. Hem o benimle hem de ben onunla . Sonra tayini Hakkari'ye çıktı . Her zamankinden daha sabırlı olmam gerektiğini biliyordum bunu göze almıştım . Ama her zaman edilen tartışmalar büyümeye başladı . 6 ayda 1 görüştüğümüz için hemen halledemiyordukta. Bide orda yaşadığı stres vardı tabi . En büyük problemimiz paraydı. Çalışan olmasına ve baya maaş almasına rağmen hesapları benim ödemem, bana hiçbir zaman ihtiyacın var mı diye sormaması gözüme batmaya başlamıştı . İlk önce yanlış anlaşıldım ama sonra kendince beni haklı bulup gönlümü almaya çalıştı . Ama keşke yapmasaydı bişeyler çünkü bana bişeyler yaptıkça beklentisi de arttı. Onu sürekli alttan almamı istiyordu. Ben hakkarideyim senin şöyle yapman lazım böyle yapman lazım diyordu . Tabi ki de yapmam gerekenler vardı ama iş bi süre sonra kendimden taviz vermeme geldi. Benim de öyle bi pasif bir karakterim Yok. Bu problemler yüzünden 6 ay bi ayrılıp bi barıştık son zamanlarda ben hadi barışalım halledelim dedikçe istemiyorum demeye en ufak bi sinirlendiğinde beni engellemeye başladı . Beni engellediğinde başkalarından arardım onu. İzne gelmesine 5 gün kala ufak bir tartışmamız oldu . Beni yine engelledi . Bende hiç üzerine düşmedim bu sefer . İzne geldi ve 7. Gün engelimi kaldırdı. Büyük ihtimal Benden bekledi ama bende yazmadım . Niye yazsaydım ki . Hem sürekli kestirip atıyordu hem de engelliyordu . Sonra izni bitti ve benimle hiç iletişime geçmeden gitti . Bazen durumunda gülerken resim paylaşıyor. Ablamın rehberinde ekli olduğu için görüyorum resimleri . Bana inat mı bilmem . Ne yaşadık tabiki de gülmesi normal diyeceğim ama 5 sene sevgili olduk işler ciddiydi ve sadece 20 gündür konuşmuyoruz . Hiçbir sosyal medyamız yoktu şimdi Birde swarm açıp kızlarla ekleşmiş. Hayatına bu kadar hızlı devam etmesini saçma buluyorum . Beni seviyordu neden böyle yaptığını anlayamıyorum . Üzülüyorum ve aşk acısı çekiyorum . İşin içinden çıkamadığım için görüşlerinize başvurmak istedim . Teşekkür ederim şimdiden .

seven erkek sevdiği için çabalar, onu merak eder, ilgilenir, koruru kollar, gözü başka kızlarda olmaz, ayrı kalmaya dayanamaz. ben bunu bilir bunu söylerim. acı acı kanaya kanaya tecrübe ediyor insan. sizi cepte görüyor, uzaklaşmış sizden, çünkü uzak mesafe ilişkisini kaldırabilecek kadar büyük değilmiş sevgisi. alışkanlığa dönüşmüş bağlılığınız. aslında arada bir ilişki de kalmamış. ailesiyle tanıştırması da bişeyi değiştirmiyor bi erkek için. bazıları bunu çok kolay yapıyor biz kızlar çok anlam yüklüyoruz. sizi üzüyor. izne gelip sizle iletişime geçmeden gitmesi kabul edilemez. bu ilişkiyi yani olmayan ilişkiyi süründürüp kendize acı vermenizin de bi anlamı yok. başlarda peşinizden koşmuş, şimdi siz onun için elde ettiği bi avsınız. bi sonraki adımı bulduğu ilk avı kovalamak ve üzerine konmak olacak. şimdi siz ne yapacaksınız, kangren olmuş kolunuzu kesip, sizi öldürmesine izin vermeyeceksiniz. bi süre yeri acıyacak. sonra hem sizin çabalarınızla hem de karşınıza çıkacak olan o hayatınızın adamı(!) nın sevgisiyle kanayan yerlerinizin iyileştiğini görecek ve bir oh çekeceksiniz. keşke yerine iyi ki diyeceksiniz. geceleri acıyla yatıp acıyla kalkmayacaksınız. huzurla uyuyup huzurla uyanacaksınız. değerli olduğunuzu hissedeceksiniz. ben de şuan benzer süreçlerden geçiyorum. kolu koparmak zor kangren de olsa ama cesaret... biraz cesaret çok şeyi değiştirir. bizim ihtiyacımız olan da tam olarak bu sanırım. siz de benim en son açtığım konumu okuyup bi iki çift laf ederseniz ben de iyi hissedeceğim. sevgiler...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…