Makyaj Ürünleri Gabrini makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler

ilaydahey

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
6 Mayıs 2008
2.910
459
kızlar gabrini hakkında ne düşünüyosunuz kataloğuna baktım bugün çok güzel ürünleri var iyimidir ki

canım ben gabrinin farlarını kullanıyorum neredeyde hepsini kullanıyorum cok memnununm hemde kalıcılar fiyatları tekli olnalar 3 ytl yada 5 ytl dörtlü olanlarda 8 ytl

bende tekli farını ve allıgını kullandım cok menmun kaldımm kalıcı yani...ama rimel olarak güvenip alamadım nedense avon superfull cok gzl rimelde

rimellerini bende tavsiye etmem ama rujları kapatıcıları allıkları farları özellikle de ojeleri tam bir harika ojelerini bir kaç yıldır kullanıyorm oejlerimin içnide en çk gabrini marka olanlar var..fiyatları da öyle pahalı değil kesemize uygun yani...bizim buralarda zaten golden rose-avon gabrini ve flor mar dan baska marka bulunmuyor bende en cok gabriniyi beğenirm içlerinde..gabrininin geçen yıl kullandığım ürünlerini göstereyim size.ama bittiler yenilemek lazım en kısa zamanda...

ilk kez makyaj yapmıştım ve ilk kullandığım allığımdı bu herkes sorardı rengini tonunu şeftaliye çalan bi renkti çok hoştu.

Daha snra ilk allığım bitince bunu aldm bu da harkaydı sedeflydi pırıltılıydı bi arkadaşım çok beğendi diye vermiştim şimdi çok pişimanım..

bu da stick fondotenim...2 yıl kadar kullandım yağsız harika sürülen bi formülü var...

pata crem bunu da 5-6 ay kadar kullandım yaz aylarında çantamda taşıyamıyordum çnkü sulanıyordu.sonra bıraktım bunu kullanmayı

ve son olarak oejm hala kullanıyorum bu sadeec bı tanesi bi sürrü ojesi vr gabrinin bnde hepsinden de çok memnunum...tavsıye ederim kızlar...

ojelerini kullanıyorum ..
Allık,kapatıcı,ruj ne görürsem alıcam inş :)
Çok güzel bir markaaa

yıllar önce komşumuz bana mürdüm renginde bi ruj vermişti markası gabrini
ay o ne renkti öyle allahım
yeşil de bi ceketimle boynuma pembe bi fular takar o renk rujumu sürerdim
ahh ahh...

bi daha asla o renkte bi ruj bulamadım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…