Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Fulirim göğüs bakım ürünleri hakkında

bugün eczaneye sordum dikleştirici ne war diye bi krem gösterdi çok güzel falan dedi 354 ytl iki tane war içinde bide promosyonlumuş yani :S:S:S:S

a.s. canım insallah istedigin sonuca ulasirsin... sonra biz de deneriz... ben netten bircok yerde olumlu seyler duydum ama bakalim sen ne dicen :1hug:

canımcım sen haybeye konusmuyorsun ama anlasilan o ki "haybeye dinliyorsun"... naniknanik yahu sen kucultme urununu kullanmadin mi?? e biz buyultmeye calisiyoruz :mymeka: ya buyutme urunu kucultme kadar basarili diilse.. çıkçıkçık :1closedeyes: kızdırma beni cakarim klava: hehe a.s.

valla sonucu 1 yada 2 ayda göreceğiz tuanacım benim daha evlenmeye niyeim yok am sana gelince koca arıosan eğer abimden iyisini bulamazsın sölimm canım...

valla sonucu 1 yada 2 ayda göreceğiz tuanacım benim daha evlenmeye niyeim yok am sana gelince koca arıosan eğer abimden iyisini bulamazsın sölimm canım...

sagol canim. eger goguslerim kremlerle kuc le falan buyumezse evlenicem. bunlarin hepsi evlilerde ise yariyor. mecburen bunlar buyusun diye evlenicem artik

evet arkadaşlar biz memişleri büyütmeye çalışyoz büyüytücüsünü deneyen varmı aranızda:tomato: küçük benim memişler yaaa:a015::çok üzgünüm:

gerçi ben su an bu kremi kullanmıyorum acti ve küçü deniyorum ama kullanan arkadaşlarda nası faydası olacak cok merak ediyorum inş bu krem bizim derdimizin çaresidirr:hooray::enbuyukkk:a.s.

ay bende kücültmek icin düsünüom ama tuhafıma gitti 50 ml icin 99 ytl cokkk fazla koca gögüse 50 ml 15 günde biter yaaa:S

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…