fsh degeri erken menepoz gebelik

dertist12

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
3 Ağustos 2018
26
3
29
fsh oranim 10.80 cikti menepoz denildi cocuk istiyoruz kısırlık bölümune gonderdiler basina boyle gelen varmi nasil tedavi uyguladilar

Amh için adeti beklemenize gerek yok. Fsh ile kesin menopoz tanısı konmaz amh önemli
bu ay internetten arastirdim hayit tohumu kullaniyorum bide ovulasyon testi yapiyorum bakalim olmazsa bidahaki ay gidicem

Kanama miktari mi azaldi ? Benim de miktar azaldi doktor birsey yok diyip yolluyordu ahyirlisi artik

Benim fsh 13 tü 3 hafta önce bebeğim doğdu :) tek fsh bakılarak menopoz denmemeli Allah nasip edecekse hormon falan önemsiz kalıyor bende ümidi kesip kabullenmistim ama nasip gerçekten

Benim fsh 13 tü 3 hafta önce bebeğim doğdu :) tek fsh bakılarak menopoz denmemeli Allah nasip edecekse hormon falan önemsiz kalıyor bende ümidi kesip kabullenmistim ama nasip gerçekten
bende kafama. takmiyorum bu ayda olmazsa hayirlisi zaten 8 gun sonra belli olucak

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…