Friends

6. bölümde bitti :)
konuşmaları çok rahat anlaşılıyor
yoksa anlayamazdım
bu arada 3 yada 4. bölümde Rachel'in 3 kız arkadaşı central perk a geliyor ya hani belki hatırlarsınız..kuş gibi bi çığlık koptum orda zaten sonra Monica ile Phoebe onların taklitini yapıyor gülmekten bi ara gözlerimden yaş geldi

Amy ? christina Applegate in oynadigi .... Phoebe nin ismini isim olarak algilayamiyor haha, yaaaaa epeydir izlemedim bilionmu, offf

bugün 6. bölümdeydim chandler bi kadınla tanışıyor..kadın hem evli,hem sevgilisi var,hem chandler la beraber ne kadar genişler yahu bunlar

Üniversite tişörtü diye kalmış aklımda, böyle yarım
frankie says relax galiba ,
ya ben emily ye '' i take thee Rachel '' dio ya, en en en en sevdigim bölümlerden biridir o bölüm , simdi cok acilmiyayim, pofuya yazik olmasin . Bide Brad Pitt'in geldigi bolum varya....uuuuuuu , oda sahane ya!!! aaah gengligimmmm

yyaaaaa amaa bende izliyorum niye bana fakirmişim gibi davranıyorsunuzzzz
This is unfair !!!
Chandler icin bulunmaz nimet hahaha onlar ele gardas ay hatirlamaya calisiyorum simdi o bölümü .
hee baya genişler maşallah kadın sonra yeni birini daha buluyor hey maşallah

This is unfair !!!

Friends çaylağı olunca öyle oluyor, biz usta seviyesindeyiz. Kafamız bozulursa sezon finallerini söyleyiveririz

This is unfair !!!

aaa bence sen sevin ayol, daha ne muhtesem bolumler bekliyor seni, hep surpriz hep surpriz, buldun bunuyosun , hem izleyince heeeee dersin , nikitayla kavunkokusu bunu demistiii, diye

kiz biz butun bolumleri defalarca izlemisik, sen iyice tadini aldiginda cok cabuk bitirirsin 10 sezonu. müptela olacuun
şuan iyi gidiyorum
hem dinlerken sıkılmıyorum yavaş konuşuyorlar
hemde çookk tatlılarr
özellikle ROSS ve RACHEL

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…