Friends

yoo doğru söyledim ing alt yazı amacım kelime telafüzlerini nasıl yaptıklarını anlamak

ororo.tv den ing. alt yazılı izleyebilirsiniz, ama günlük sınırlama var.
tşk ederim :)

Rica ederim, bir çok dizi var o sitede. Film de var ama sanırım film için para ile üye olmak gerekiyor.
ben aslinda netflix e uyeyim, oda ücretli, ama ne hikmetse burdaki netflixte friends yok , orange is the new black, modern family ve daha cook film ve diziler var , ama friends malesef yok. Netflix Turkiyede varmi? hic duydunuzmu?

ben aslinda netflix e uyeyim, oda ücretli, ama ne hikmetse burdaki netflixte friends yok , orange is the new black, modern family ve daha cook film ve diziler var , ama friends malesef yok. Netflix Turkiyede varmi? hic duydunuzmu?
Ben ororoyu da tesadüfen bulmuştum, 2 dizi ara tara yoktu hiçbir yerde, öyle şans eseri buldum. Bulunca da başka şey aramadım, bu yüzden fikrim yok açıkçası.

isteyim, bloke . malesef bakamadim , acilmiyor.
evde dene cnm
sanırım tüm bölümleri var
dün ilkini izledim çok güldüm ya
acaba bizim türkler orda geçen '' GRABBED A SPOON'' kalıbını nasıl çevirmiş ben bi anlam veremedim

evde dene cnm
sanırım tüm bölümleri var
dün ilkini izledim çok güldüm ya
acaba bizim türkler orda geçen '' GRABBED A SPOON'' kalıbını nasıl çevirmiş ben bi anlam veremedim
kapti kasigi ahahah
evden artik bakarim evet, ilk bölümde Rachel gelinlikle giriyordu central perk e dimi?

alay etmek yada küçümsemek değil ama türk filmleri/dizileri varken kimse böyle dizileri izlemez sanmıyorum :)
Turkiyede yaygın değil, ondan tabi. Halbuki çok komik.

Eklentiler

• 24b204ee1f0c13d286e2002a8296537c.jpg
    66,2 KB · Görüntüleme: 45
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…