Friends

Dün gece 3 bölüm ard arda izledim bende çok eğlendim. 2. Sezon 22. bölüme geldim. Acayip kafa dağıtıyorum ya. Keşke işim olmasa da sabahtan oturup akşama kadar bir sezon izlesem :rolleyes:

Çok sessiz kalmış buralar.
Dün kendi kendime izin verdim. Oturdum ve yeni sezona başladım 3. sezona tam 8 bölüm izledim. Çok güzeldi çok mutlu oldum :KK37:

Çok sessiz kalmış buralar.
Dün kendi kendime izin verdim. Oturdum ve yeni sezona başladım 3. sezona tam 8 bölüm izledim. Çok güzeldi çok mutlu oldum :KK37:
Simalcim haklısın, bakıyorum ben bazen yazan olmuş mu diye, burdayım ben :KK66: pofuyu kayısı yı göremiyorum. işleri var galiba, nasılsın?

Evet OriginalNIKITA OriginalNIKITA cım kızlar yoğun sanırım gelememişler.
Ben iyiyim. İşlerim yoğun değil bu ara. Bahçe balkon işleriyle ilgileniyorum. Kendime vakit ayırabiliyorum. Mutluyum. DÜn gece de 2 bölüm izlemişim. Keyfime diyecek yok.
Sen nasılsın? Neler yapıyorsun?

Evet OriginalNIKITA OriginalNIKITA cım kızlar yoğun sanırım gelememişler.
Ben iyiyim. İşlerim yoğun değil bu ara. Bahçe balkon işleriyle ilgileniyorum. Kendime vakit ayırabiliyorum. Mutluyum. DÜn gece de 2 bölüm izlemişim. Keyfime diyecek yok.
Sen nasılsın? Neler yapıyorsun?
tesekkur ederim canim benim, bende iyiyim, aynen biraktigin gibi , calisiyorum isteyim. Cocuklar iyi . Buyuk olan rahatsizdi , cok sukur iyi simdi, gitti bugun okula. Ufaklik gitmedit dahada güzel konusabiliyor.
ben baska diziler izledim valla, ama friends'in yeri hep apayri kalbimde :KK66:
hangisini en son izledin friends in?

Maşallah 2 tane mi çocuğun var Allah bağışlasın. Geçmiş olsun bu arada.
Dün akşam en son izlediğim bölümde Rachel cafe den ayrılıyor ve bir modaevinde yine kahve yapıyor. Çok hoştu :KK48:

Maşallah 2 tane mi çocuğun var Allah bağışlasın. Geçmiş olsun bu arada.
Dün akşam en son izlediğim bölümde Rachel cafe den ayrılıyor ve bir modaevinde yine kahve yapıyor. Çok hoştu :KK48:
Canimm teşekkür ederim, ellerinden öperler. Rachel central perk'ten Bloomingdale's e geçiş yapıyor heeee, Ayy kariyer yapmayı hayal ediyordu hatırladığım kadarıyla, ne güzeldi yaaa o bölümler. Jennifer Aniston hâlâ taş gibi maşallah, ama Courtney baya değişmiş. yüzüne Botox olmamış resmen... canım ben bakıyorum sayfaya sen yaz, bi ara pofuya da ulaşmam lazım. oda artık vakit bulduğunda bakar .
13d923bba1554580adfb21cb2aec0d3d.jpg

Simalcim haklısın, bakıyorum ben bazen yazan olmuş mu diye, burdayım ben :KK66: pofuyu kayısı yı göremiyorum. işleri var galiba, nasılsın?
ben yoğunlukten pek gelmiyorum ama diziyi ihmal etmiyordum taa ki pc im sapıtına kadar..3. sezon 14. bölümde kaldım,net tarayıcım diziyi açmıyor :KK70: ama en kısa zamanda devam edicem..

ben yoğunlukten pek gelmiyorum ama diziyi ihmal etmiyordum taa ki pc im sapıtına kadar..3. sezon 14. bölümde kaldım,net tarayıcım diziyi açmıyor :KK70: ama en kısa zamanda devam edicem..
Pofum, fırsat bulduğunda bi sohbet edelim (private) . İşlerini bitir , diziyide ihmal etme hihihihi ;-) ben değişik değişikdiziler izledim, Mr. Selfridge, frankie&grace , downton abbey.... onları da tavsiye ederim

Pofum, fırsat bulduğunda bi sohbet edelim (private) . İşlerini bitir , diziyide ihmal etme hihihihi ;-) ben değişik değişikdiziler izledim, Mr. Selfridge, frankie&grace , downton abbey.... onları da tavsiye ederim
oooowww private hıımmmm bak mrk ettim şimdi :KK70:
tarayıcımda sorun var,nete bile zor giriyorum..sanırım virüs bulaştı..

Uzun zamandır kapıldım işlere güçlere nasıl akşam oluyor nasıl sabah oluyor yetişemiyorum hayata. Buralardayım ama izleyemedim bir süredir dizi yi. Merakta ediyorum aslında ama önümüzdeki hafta daha da yoğun olucam. İzlersem paylaşırım.

hehe ben varımmmm
onları çok seviyorum
iyiki izlemeye başlamışım
6.sezon 3. bölümdeyim :)
hepsi sanki yakın arkadaşım kıvamında
huylarını karakterlerini bile çözdümn yani o derece
bu arada ross ve rachel evlendi
chandler ve monica da :KK70:

hehe ben varımmmm
onları çok seviyorum
iyiki izlemeye başlamışım
6.sezon 3. bölümdeyim :)
hepsi sanki yakın arkadaşım kıvamında
huylarını karakterlerini bile çözdümn yani o derece
bu arada ross ve rachel evlendi
chandler ve monica da :KK70:
:halay::KK48::21: dimiii:KK68: Ayy las Vegas bölümü nü izlemiş sin :KK71: en süper bölümlerden, iyi kafayı bulmuşlardi:-)

X