Friends

Şu an çalışmıyorum, 2 aya kısmetse başlıyorum
Yerlisi mümkünse olmasın dizinin, Desperate Housewives dizisinin içine etmişlerdi mesela. Ki izlemedim bile, sadece fragmanlarını görmem yetti içine ettiklerini anlamam için.

O pek olmamıştı evet denememe rağmen benide açmamıştı Desperate Housewives, gerçi orjinal inide pek takip etmezdimya. Talihsizlik sonunu getiremiyorum zaten , bi olsa nasıl olur diye düşünmeden edemiyorum, kendimi zorlamiyayim, Kavuncum belli yani iş konusu? Hayırlı olsun demek isterim canım, ne işi yapacaksın?

Canım ben zaten öğretmenim. Bu sene ilk kez KPSS'ye girdim. Ancak yazın maalesef PKK'lı hainler coştu bildiğin gibi, eşim ve annem tercih zamanı beni çok engelledi. Kontenjan dahilindeydim, ama olmadı. Şimdi kısmetse şubat ataması olacak ve ben bu sefer ikisini de dinlemeyi düşünmüyorum. Resmen nankörlük yaptım, yıllarca atanmayı bekleyenler varken ben elimdeki şansı teptim.

aah hayirlisi olsun insallah canim benim, gönlünce olur insallah. ne güzel bir meslegin var , cok sabirlisin muhakkak , cocuklarla ugrasmak sabir ister .Kpss tam olarak nedir ? anlattilar ama unutuyorum. Sen yinede esini anneni de dinle canim, sonucta iyiligini isterler. umarim güzel bir sonuc alirsin . takibindeyin hee,

Canım KPSS devlete girmek için kapı. Önce üniversite sınavlarına giriyorsun, okul kazanıyorsun, yıllarca vize-final onlara da giriyorsun ve mezun oluyorsun. Mezun olduktan sonra, önce tarih, coğrafya, Türkçe, matematik, vatandaşlık, genel kültür sorularından oluşan bir sınava giriyorsun. Arkasından eğitim bilimleri denilen bir sınava daha giriyorsun. Bunlar da kesmiyor (branşa göre), branşına ait alan sınavına giriyorsun (öabt sınavı deniyor ona). Bunlar öğretmenlik için. Diğer memurlar hangi aşamalardan geçiyor bilemiyorum.

Ufff , Allah o yoldaki bütün kardeşlerimize yardim etsin. Ya topige takılan bi biziz hâlâ, e dizi klasikler arasına girdi tabi,

Yeniyıldan beridir bir yoğunluk var bende maalesef çok hızlı ilerleyemiyorum. 2. sezon 7. bölümdeyim henüz.
Yazmamazlık etmiyim haberdar ediyim dedim

evet ben geldiimm :)
sezon 2,bölüm 3 :)
heckles öldü o kısmı biraz sıkıcıydı ama chandler çokk yakışıklı oldu beee o saçları düzeltince.. ross hala racheli tınlamıyor gayet julie ile aşk mode on takılıyor
sonracıma bu bölüm biraz durağan geçti ama yine de seviyorum hepsini

dün sezon 2,bölüm 4 ü izledim :)
rach şuan ross un yerine geçti ne yaparsa yapsın engelleyemiyor:) şimdi rach a üzülmeye başladım

dün sezon 2,bölüm 4 ü izledim :)
rach şuan ross un yerine geçti ne yaparsa yapsın engelleyemiyor:) şimdi rach a üzülmeye başladım
Yaaaaaa işte öyle pofuuu, acı çekecek Rachel accik, ama bi bölüm varkiiiii, eminim izlediginde dicenki Nikiiiiiiiii!!! Mahfettiler beni bunlar Nikiiiiiiiii! !

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…