FRAKSİYONEL LAZER YAPTIRANLAR ?

hurelayaptırdım t: 45139386 .!.:
Ben de fraksiyonel lasere 2 ay evvel basladim. 2 seans yaptirana kadar bir değişim hissetmiyordum 2. seanstan sonra cok etkili olacagini da dusunmemeye baslamistim. 1 hafta önce 3. seansi yaptirdim kabuklar dokuldu ve aslında niye 3 seans yapildigini simdi anliyorum. Benim anladigim dolgu dermabrazyon filan hikaye keske bastan bu yontemi kesfedebilseymisim diye hayiflaniyorum. Doktorum plastik cerrah oldugu icin de sanirim fazla cerrahi disi seylerin etkisini abartmiyor ama onun biraz faydasi olabilir dedigi etkiye ben 5 takla atardim bastan soyleseydi. Yine de oyle davrandigi icin de kendisine mütesekkirim en azindan havaya girmedim ve surpriz bir sevinc yasatti bu durum bana. Tabii kaliciligini bilmiyorum ama boyle kalirsa benden mutlusu olmaz. Senelerdir copur yüzle gecirdigim yillarin acisini cikartirim artik. :)
Ben bir seans yaptirdim 2 seans 4 martta başka yapmam dedi doktor nisan çok güneşli havada olmaz dedi 3 seansta mı etkisi bu gördün sen :KK43:

Doktora sorarsan söyler bide canım makinenin ismine bak internet araştirirsanne tür olduğunu anlarsın
beledona makinanin ismi. fotosunu da attim. seninki gibi mi ?

Eklentiler

• 2016-02-14 13.31.39.png
    2016-02-14 13.31.39.png
    394,9 KB · Görüntüleme: 712
ben 4 sene önce yaptırdım 1 sene gittim doktora, paket program almıştım izler bitene kadar yapacağım dedi. şunu söyleyebilirim ki yaptırdığım dönemde izlerimde çok büyük değişiklikler olmadı ve ben 1 senenin sonunda artık pes ettim, gitmemeye başladım. beslenmeme dikkat etmeye başladım, artık hangisi sayesinde oldu bilmiyorum ama uzun vadede izler kendiliğinden azaldı, cildim daha pürüzsüz hale geldi. ya fraksyonel lazerin etkisini sonradan gördüm ya da beslenme çok önemli arkadaşlar !

Hatta bana prp, fraksiyonel lazer ve mavi ışık yapıldı dönüşümlü olarak. en çok faydayı prpde gördüğümü söylemeliyim.

evet var. cevremdekiler daha vok farke diyor. suan ikinci seansimi oldum ve ikinci seansimin 2. gunundeyim. ben prp de yaptiriyorum. lekelerimdeki kirmizilik soluklasti. suan bi surec bakalim nasi olacak. ama boyle giderse gececek gibi duruyor ins.

biraz sabir gerektiriyor. ve iyilesmesureci zamanla oluyormus. ozellikle 3. seanstan snra diyorlar

Çok mucize bir şey olmadı ama eskiye nazaran daha iyi sadece yüzümde kahverengi leker oluştu sende oldumu bunlara rağmen iyiki yaptırdım diyorum bide bu ay sonu hava bozuk giderse son sseansı yaptiracam

bende lekelenme olmadi. gunes kremini ihmal etme. ben lazerden oncede gunes kremi kullaniyordum zaten. solante acnes kullaniyorum ben istersen bi arastir.ben ikinci seanstan snra etkisini simdi daha iyi goruyorum herkes eskiye nazaran cok fark diyor. bencede var. ben 2 seans daha yaptiracagim.. cnku ben cumadan yaptirip 3 gun zaten evden cikmiyorum. işe giderkende servisle gidiyorum ve surekli is yerindeyim. sen seansini ne kadara yaptiriyorsun ? bi de prp de yaptiriyor musun ?

Canım ben evden dışarı hiç çıkmıyorum iş güç yok zaten prp önceden yaptırdığım için sadece lazer yaptiriyorum seansı 850 TL idi ben 600 anlaştım sen ne kdara yaptiriyosun

Canım ben evden dışarı hiç çıkmıyorum iş güç yok zaten prp önceden yaptırdığım için sadece lazer yaptiriyorum seansı 850 TL idi ben 600 anlaştım sen ne kdara yaptiriyosun
canim benim gittigim yer normalde 500 tlye yapiyor ama ben kampanyali bi paket vardi onu aldim. seansi 250 ye geldi. iyi ki almisim onu cnku suan bitti o kampanya ve 500tl. neden oldu acaba lekelenme. ama gecer. bu lazer biraz surec isi. ben suan iyiki baslamisim diyorum. onceden cesaret edemiyorum. yuzum cok kotuydu inanilmaz duzelme var eskiye nazaran. ama ben ayda bi lazer varsa lazerin 15 gun snrasina prp yaptiriyorum. belki de bu yuzden daha hizli bi iyilesme var.

Çok uygun yapıyorlar sana ilk seansta çabuk iyileşti ama bu baya fderin uygulandı belki ondan yüzüm bir tuhaf renkte ama bazı lekeler geçmeyecek gibi inşallah faydasını zamanla daha iyi göruürüz

evet bana cok uyguna denk geldi. ilk defa boyle bi sansa denk geldim daha derin olusundan olabilir. var mi eski yeni foton hic ?

Bende öyle fotoğrafta belirlenecek kadar gelişme olmadı zaten bu pazartesi 3 sean s yapılıyor arkasına prp uygulanacak inşallah zamanla daha faydasını görürüm

X