FRAKSİYONEL LAZER YAPTIRANLAR ?

Benimki 3 gün hafif kabuklanma oldu 4 gün geçti tamamen sizin yaptırdığını tam olarak ney benim ki Radyo frekanslı co2 kardioksit fraksiyonel lazer bana hafif mi uygulandı diyecem ama akne çukurların çok derin derin uygulanması rekiyordu

radyo frekanslı mı bilmiyorubn doktora guvendim franksiyonel lazer yapmamiz lazim dedi. tamam dedim. bnm 4 gun gecti hala yuzumdeki kabuklanmalar tam dökülmedi.

BENİNDE YÜZÜME franksiyonel lazer yapıldı.fakar aksilikler bitmiyor.önce kabuklar geç düştü şimdide iki tane sivilce çıktı.yüzümdeki kızarıklıkta cabası.

Sivilce bir iki tane bendede çıktı o normal arkadaşlar hangi fraksiyonel lazer yaptirıyosunuz erbiummu co2 mi lazer lerin çeşidi var mesala erbium daha yüzeysel atış yaparken co2 daha deri atış yapıyor co2 fraksiyonel düzmü yoksa radyofrekanslimi vs.,.hangimarka makine kullanıyor bunları araştırmadınız mı

Yüzüm aşırı derecede kızardı ve cok yanıyor. İz kalır diye de korkuyorum açıkçası, ten renginde de koyulasma olusuyormus umarım öyle birşey olmaz kalıcı. sonuç alan varsa yazabilir mi? Bir de bu süre içinde doktorunuz bir krem verdi mi?

Evet Bepanthen Bactroban ikisini bir kullanıyorum gerçi benim yüzüm tamamıyla iyileşti sürmüyorum bu arada bügün tam bir hafta oldu yaptiralı

Şuan çok iyi durumda 2 gün şişme ve kızarıklık 3 gün hafif kabuklanma 4 gün hepsi gitti hafif yanaklarimda allık sürmşüm gibi pempelik vardı bügün 7 gün bembeyaz oldum hatta tenin baya beyazlaşmiş diyorlar ama canım herkesin cilt yapısı farklı ve kullanılan lazer de farklı bunlara dikkate almak gerek

ben sormadım erbium mu co2 mi ? nasil anlayabiliriz ki sormadan ? tek seansta mucize beklemek yanlis bence. onumuzdeki hafta da prp seansim var. bekleyip gorecegiz etkilerini. bu arada spirulina diye bir sey var yosun (maske hazirlayabiliyorsun) arladaslar ben haftada bir yapiyordum yuzume lazerden once cok faydasini gordum. int arastirin isterseniz. aktarlarsa satiliyor.

Ben de fraksiyonel lasere 2 ay evvel basladim. 2 seans yaptirana kadar bir değişim hissetmiyordum 2. seanstan sonra cok etkili olacagini da dusunmemeye baslamistim. 1 hafta önce 3. seansi yaptirdim kabuklar dokuldu ve aslında niye 3 seans yapildigini simdi anliyorum. Benim anladigim dolgu dermabrazyon filan hikaye keske bastan bu yontemi kesfedebilseymisim diye hayiflaniyorum. Doktorum plastik cerrah oldugu icin de sanirim fazla cerrahi disi seylerin etkisini abartmiyor ama onun biraz faydasi olabilir dedigi etkiye ben 5 takla atardim bastan soyleseydi. Yine de oyle davrandigi icin de kendisine mütesekkirim en azindan havaya girmedim ve surpriz bir sevinc yasatti bu durum bana. Tabii kaliciligini bilmiyorum ama boyle kalirsa benden mutlusu olmaz. Senelerdir copur yüzle gecirdigim yillarin acisini cikartirim artik. :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…