FRAKSİYONEL LAZER YAPTIRANLAR ?

lindsaylohan

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Sahte Profil
Kayıtlı Üye
1 Mart 2012
1.029
28
Ciltteki çukurluklar için doktorum fraksiyonel lazeri önerdi. bu yöntemi kullanmış olanlarınız var mı ? Cok olumsuz yorum gordum bu sebeple basligi actim.. sonrasinda dermabrazyonun daha etkili olacagini dusundum dermabrazyon deneyimi olanlar yazarsa cok sevinirim

Son düzenleme:
Canım ben dün karbon pelling uygulamasına başladım , gözaltı çukurlarım için doktor 2-3 seans farksiyonl lazer tedavisine de başladı , acılı bir yöntem ama dayanılmayacak gibi değil dediğim gibi benim sadece gözaltıma ve göz çevreme yapıldı ilk seans .Beyaz tenliyim sanırım onunda etkisi var kızarıklık oldu epey zaten doktor söylüyor başta 3-4 gün uygulamadan sonra fito krem kullanıyorsun 3 kere
10 seans karon pelling ki hiçbir acı yok bu uygulamada ciddi anlamda uygulama sonrası cildimin ferahladığını hisettim 2-3 seansta fraksiyonel lazer uygulanacak istersen uygulama sonrasını gönderebilirim , gideceğin yeri iyi araştır ltf ankda epey ünlü bir doktorun çok muzdarip hastası olduğunu biliyorum

Canım ben dün karbon pelling uygulamasına başladım , gözaltı çukurlarım için doktor 2-3 seans farksiyonl lazer tedavisine de başladı , acılı bir yöntem ama dayanılmayacak gibi değil dediğim gibi benim sadece gözaltıma ve göz çevreme yapıldı ilk seans .Beyaz tenliyim sanırım onunda etkisi var kızarıklık oldu epey zaten doktor söylüyor başta 3-4 gün uygulamadan sonra fito krem kullanıyorsun 3 kere
10 seans karon pelling ki hiçbir acı yok bu uygulamada ciddi anlamda uygulama sonrası cildimin ferahladığını hisettim 2-3 seansta fraksiyonel lazer uygulanacak istersen uygulama sonrasını gönderebilirim , gideceğin yeri iyi araştır ltf ankda epey ünlü bir doktorun çok muzdarip hastası olduğunu biliyorum
Ciltteki açılan gözenekler için franksiyonel lazer uygulanabilir mi ve fiyatı nedir .ben hiç ergenlik sivilcesi çıkarmadım denebilir hep tek tek çıktı yağlı bir cilde sahibim .ama 16 17 yasından itibaren gözeneklerim oluşmaya başladı su an 25 yaşındayım. Bunun için ne yapa bilirim

gözenek sıkılaşması için genelde 5-10 seans karbon peelling öneriyorlar , ağrısızı bir işlem ; fraksiyonel lazer biraz daha ağır bir işlem kırışıklık tedavisine yönelik uygulama ile doktorun söylediği cilt yaşı geriye çekiliyormuş uygulama kişiden kişiye farklılık göstermekle birlikte ciltte 5-8 yaş arası gençleşme sağlamak mümkün oluyormuş karbon peelling uygulamasını incele istersen

Canım sadece gözalı çukurluğu mu mevcut sende morluk da var mı? Sonuçlarını buraya yazarsan çok sevinirim

morluk yok canım gözaltlarında çökme var ; doktor göz altlarıma ışık dolgu yapacak ;ışık dolgudan önce toparlanması için fraksiyonel lazer yaptı 18 inde tekrar gideceğim .

Daha önce dolgu yaptırmıştım ilk bir ay iyi olmuştu ama ışık dolgu uygulaması değildi , tam olarak olmasada yine çukurlar yorgun bakışlar geri geldi , şimdi kökten bir çözüm istiyorum onun için ışık dolgu yaptırmaya karar verdim ,

morluk yok canım gözaltlarında çökme var ; doktor göz altlarıma ışık dolgu yapacak ;ışık dolgudan önce toparlanması için fraksiyonel lazer yaptı 18 inde tekrar gideceğim .

Daha önce dolgu yaptırmıştım ilk bir ay iyi olmuştu ama ışık dolgu uygulaması değildi , tam olarak olmasada yine çukurlar yorgun bakışlar geri geldi , şimdi kökten bir çözüm istiyorum onun için ışık dolgu yaptırmaya karar verdim ,
Bende hem.morluk hem çöküntü var :KK43: ışık dolgusu etkili olur umarım senin için

önce ve sorası fotonuzu atarsanz cok mtlu olurm depresyona gırdm :KK43:

Yaptırdığınız işlemlerin sonuçlarını yazarsanız çok sevinirim

Ciltteki açılan gözenekler için franksiyonel lazer uygulanabilir mi ve fiyatı nedir .ben hiç ergenlik sivilcesi çıkarmadım denebilir hep tek tek çıktı yağlı bir cilde sahibim .ama 16 17 yasından itibaren gözeneklerim oluşmaya başladı su an 25 yaşındayım. Bunun için ne yapa bilirim
Ben bir ay önce Acibadem ile görüstüm. Akne lekeleri için. Telefonda verilen fiyat maksimum 1000 tl idi. Doktor bakınca 2500 tl fiyat çekti. Çünkü birkaç aktif sivilcem vardı. Eğer iki tane bile sivilceniz olsa, ekstra tedavi cıkariyorlar para almak icin haberiniz olsun. Üstelik doktor kesin yararli olur da diyemedi.. önceki Roaccuttane vs ise yaramadıysa hele sakın denemeyin. O tarz tedavilere yanıt vermeyen ciltte lazer etkili olmayabiliyormuş. Ben de Roaccutane geçmisi olan biri olarak bu isten vazgectim. Şimdi Acnelyse krem kullanıyorum ve memnunum. Leke icin ideal. Forumdan okuyabilirsiniz krem hakkında. Kisacası, Acibadem tarzi yerler ne yapar eder minimum 2000 tl alır sizden haberiniz olsun. Garantisi de yok üstelik.

Ben bir ay önce Acibadem ile görüstüm. Akne lekeleri için. Telefonda verilen fiyat maksimum 1000 tl idi. Doktor bakınca 2500 tl fiyat çekti. Çünkü birkaç aktif sivilcem vardı. Eğer iki tane bile sivilceniz olsa, ekstra tedavi cıkariyorlar para almak icin haberiniz olsun. Üstelik doktor kesin yararli olur da diyemedi.. önceki Roaccuttane vs ise yaramadıysa hele sakın denemeyin. O tarz tedavilere yanıt vermeyen ciltte lazer etkili olmayabiliyormuş. Ben de Roaccutane geçmisi olan biri olarak bu isten vazgectim. Şimdi Acnelyse krem kullanıyorum ve memnunum. Leke icin ideal. Forumdan okuyabilirsiniz krem hakkında. Kisacası, Acibadem tarzi yerler ne yapar eder minimum 2000 tl alır sizden haberiniz olsun. Garantisi de yok üstelik.
canım bende sicilce yok zaten ergenliktede tek tek çıktı ve geçti benim gözenek problemim var .küçük delikler halinde genişlemiş çukur lar değil .ama bu beni çok rahatsız ediyor cilt sağlıksız duruyor çünkü .bunun için ne önerirsin

canım resimleri ekledim umarım faydası olur ;

dediğim gibi asıl işlem karbon peeling uygulaması ve gözaltı dolgusu benim, doktor tavsiyesi ile yapılan fraksiyonel lazer uygulamasına ait bu resimlerim daha dolgu yaptırmadım ufak bi operasyon geçirdim ,
uygulama biraz acılı çimdik gibi ama çok değil sitede yazılanları okuyunca ben de panik olmuştum öyle ayılıp bayılacak bir işlem değil 24 saat hafif yanma ve kızarıklık oluyor uygulama sonrası diye eklediğim resim 2. gün işyerinde çektiğim resim bol zeytinyağı sürdüm bir sıkıntı yaşamadım

Eklentiler

• IMG_0524.JPG
    IMG_0524.JPG
    33,7 KB · Görüntüleme: 4.296
  • uygulama sonrası.jpg
    uygulama sonrası.jpg
    35,4 KB · Görüntüleme: 4.193
Bende bügün co2 kardioksit fraksiyonel lazer yaptırdım sivilce çukurları için en iyi yöntem buymuş yaptirtim bügün

Merhaba.bende bir hafta önce franksiyonel lazer yaptırdım.şu an yüzümdeki yanık lekeleri döküldü fakat hala yüzüm kızarık.Lekelerde açılma oldu fakat hala akne ve güneş lekelerim duruyor. 3 hafta sonra 2 seansım var inşalah faydasını görürüm.:KK66:

arkadaslar bende akne lekeleri icin yaptiriyorum. ilk seansim cumartesi(dun) oldu. daha isin cok basindayim. ama benim doktorum bir ayda bi seans franksiyonel bi seans prp onerdi. yani 15 gun snra da prpm va. toplamda ikisinden de 4 er seans onerdi. gelismeleri yazarim. sorusu olanlar yazabilir.

yüzümdeki kabuklanmalar döküldü fakat hala suratımdaki tüp patlama şeklindeki kızarıklıklar devam ediyor.ne zaman geçecek bilgisi olan arkadaşlar yazabilirlermi

Yaptiralı kaç gün oldu ben benim 6 gün hiç bir şey kalmadı hafif yanaklarimda allık sürmüşüm gibi pempelik var

bügün onuncu günüm.Benimde kabarıklıklar döküldü ama alttan kırmızı bir deri çıktı yüzümle boynum arasındaki renk çok çirkin yüzüm soba patlamış gibi kıpkırmızı hala

benimde yaptirali 4 gun oldu. daha o kabuklar dökülmedi. bugun yarin dökülür ama. altından nasi bi deri cikacak bekleyip gorecegiz

X