Fotoğraflar sizin için ne ifade eder?

derence76

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
14 Mart 2007
98
0
Evet kızlar, çoğumuz fotoğraflardan asla vazgeçemeyiz. Peki en sevdiğiniz yada en nefret ettiğiniz fotoğraflar hangileridir. Onları nasıl saklarsınız, yada nasıl gösterirsiniz?

Güzel bir konuya dair başlık açmışsınız,teşekkürler çok beğendim açıkçası..

Fotoğrafların yerini ne video çekimleri,ne dijital fotolar tutar diyorum..Bazen eskimiş,hatta yırtılmış fotolar nasılda özeldir değil mi?Asla modası geçmemiştir yıllardır:)

En sevdiğim fotolar aile fotolarıdır..Hani bütün halinde,gülen yüzlerle çekilenler:)))Onlara bakıp,neydik ne olduk demek hem hüzünlendirir,hem de düşündürür..

Hemen ardından çocuklarımızın fotoları..Zamanın su gibi akıp geçişinin kanıtıdır elimizde..

Ben fotolara çok duyarlıyımdır..İtina ile salkarım..
Konu için tekrar teşekkürler..

benim için fotoğraf demek yaşanmışlık ve hatıralar demek hep söylerim allah korusun evimde bir yangın çıksa ilk kurtaracağım şey albümlerimdir ne para ne mücevher resimlerim kadar kıymetli olamaz benim için fotoğraflarımın değerine paha biçilemez

fotoğraf demek hatıralar anılar demek,güzel günler demek ben fotoğraf albümü oluşturmayı çok severim zaman zaman eski fotoğrafları çıkartıp bakıp eski günleri hatırlarız beraber oda çok sever albümleri

Ben en sevdiğim fotoğraflar için geçenlerde NewDesign Foto Albüm aldım. O albümü arkadaşlarıma göstermek çok daha gurur verici oluyor

Fotoraflarin bende cok büyük anlami ve yeri vardir.

Herbirinin degeri farklidir. Zaten hepsini albüme koyuyorum ve genellikle resimlerin üzerine de bir yorum yaziyorum, ne bilim mesela: 2006 yilinda surda veya burda idik gibilerinden.
Ve cok güzeldi, yada hic hos degildi. Genellikle yorumlar bir baska hava veriyor resimlere.

En sevdigim resimler ise benim cocuklugumdaki cekilen resimlerimdir ve ailecek cekilmis resimlerimiz, yani kizim, esim ve ben. Kendi cocuklugumu görünce, zamanin ne kadarda cabuk gectigini bir kez daha anlamis oluyorum, ve hüzün dolu oluyorum.

Hic sevmedigim resimler isede malesef acikcasi esimin ailesi ile cekilmis resimlerim. Onlardan cok cektigim icin, onlari resimlerde dahi - birak canlisini - görmek istemiyorum.

Önemlidir ya fotoğraflar ve videolar. eşimle küstüğümde arasıra aklıma gelirse açar videoları izler fotoğraflara bakarım. içim nasıl ısınır, aşkımızın değerini daha iyi anlarım. geçmiş güzel günler bu günümüzün temelleri onlar.

Ftg lara saatlerce bakabilirim çok keyif alıyorum.Beğenmediğim ftg larım olursa hiç çekinmeden cart curt yırtarım:eek:

Buraya kadar yazan arkadaslarimin hepisine aynen katiliyorum..a.s

Fotograflar yasadiginiz anin ölümsüzlesmesidir..
Ve güzel anlar mutlaka ölümsüzlestirilmelidir..
Gerek aile ortaminda,gerek sevdigimizle ,gerekse de arkadas ortaminda..

Odamin her müsait kösesinde mutlaka bir cerceveli resim mevcuttur..

Ayrica düsündüm de; sevgilime aldigim hediyelerin cogunlugu bizim fotograflarimizdan olusuyor:
Resimli takvim..
Resimli Puzzle..
Üstünde resmim olan 3D anahtarlik..
Her sayfasinda yorumum gecen toplu bir fotograf albumumuz..
Üstünde resmim olan yastik kilifi tatlicadiarzu

..ay baska gelmiyo aklima... kafamçokkarıştı

Kisacasi fotograf cok önemlidir :asigim:

Fotoğraf, anıları tazelemektir benim için.
Aramızdan ayrılanları görüp hüzünlenmek, yada daha küçük bir çocukken çekilmiş fotoğrafına bakıp çok uzaklara gelin gitmiş kardeşinizi düşünmek...
Fotoğraflarımı mutlaka albümlerde itina ile saklarım.
Ve albümün kronolojik ıralamaya uygun olması benim için çok önemlidir.
Düğün albümümüzde bile salona giriş, ilk dans, takı, pasta vs. bütün fotoğraflar sıralamaya uygun şekilde yerleştirilmiştir.

Günaydııııınnnn herkese,

Bu sabah tesadüfen gezinirken NewDesign Foto Albüm diye birşey gördüm harikaydıııııı. Valla en kısa zamanda alıp tüm sevdiğim fotoğrafları onun içine koyacağım :dance:

onlar geçmişten birer hatıra ama sewmediğim kişilerin fotolarını saklamam anında cart curt mesela babamın erkek kardeşini sewmem hepsinide yırttım canım

X