Fotoğraf attım ??

lalezahirrr

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
1 Eylül 2024
2
1
50
Flortum var beş yıl önce tanışmıştık şimdi flortlesiyoruz. Bu beş yıl boyunca konuşmadık sadece Instagramdan etkileşim. Bir haftadır konuşuyoruz o bana kendi fotograflarini attı benden de istedi ama atmadım. Ben senden nude istemiyorum sadece bir fotoğraf normal dedi ve attım. Ama zaten son bir saatte sürekli uykum var mayistim falan diyordu. Ben fotoğrafı attım iltifatı ettim ve gözüm kapanıyor dedi son mesajlarımı görüldü yaptı ve yattı. Numarası falan yok. Instagramdan aradım interneti de kapatmış. Bende iskillendim. İçime sinmedi. Kendimi çok kötü hissettim endişeleniyorum endiselenmeli miyim

Saçma buldum iletişimi , fotoğraf isteyip uyumak mantıksız geldi mesela yatacaksa uyuyacaksa bir insan gözüm kapandı mayıştı demez ben uyuyorum yine görüşürüz der sohbeti bitirir. Yarım bırakılmaz bence bu benim fikrim belkide aşırı uykusu geldi yarım kaldı konuşma belki başka bir şey oldu.. ve endişeni anlamadım ben nude foto atmamışsın. Ama bence bir daha atma gerek yok

Normal fotoğraf atmışsınız ve onun üzerine uyumuş gayet normal. Ne yapacaktı siz fotoğraf attınız diye uyumayacak mıydı? Ve neyden işkillendiniz? Yüzünüzün fotoğrafını attığınız için uyuyorum ayağına farklı şeyler mi yapacaktı? O kadar yoklukta değildir yani internete yazsa bir ton var hani...

Yani kendine özel bir fotoğraf istiyor ancak wp ye henüz geçememişsiniz. Sebebi var mı bunun neden instagramdan konuşuyorsunuz acaba. Sonuçta 5 yıl önce tanıdîysan güvenli birisidir instagramdan konuşmanıza anlam veremedim sadece ama onun haricinde erkekler karşı tarafa Bi yürüyor bi sanki istemiyormuş gibi davranıyor kadının kafasını inanılmaz karıştırıyor. Sanırım erkeklerin bir taktiği bu

Niye iletişim numarası yok ? O yakınlık yok diyorsanız yapmayın fotoğraflaşma olayını. Nude atmadığına göre korkacağın bir durum yok ortada.

Kiz seni mantıksız adam beğenmemiş işte ben yatıyorum iyi geceler demiş

Nesi mantıksız demek istemistim Mehrii34
Ne olduğu ortada tabi ki mantıksız olan şey kaçması birden ama bilemeyiz belkide gerçekten uykusu vardı dayanamadı uyumaya gitti orda illa ki bişey oldu ama çıkar ortaya beğenmediyse beğenmesin sanki kız ona kaldı hayret bişey milletin bu güzellik sevdası da artık insanı hayrete düşürüyor sanki herkes doğal güzellik herkesin ağzında silikon dudak

Erkekler artık malasef hep aynı fabrika çıkışı bayan ariyor dediğiniz gibi doğal güzellik kalmamış

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…