fortel gebelik testi

muhabet

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
3 Ekim 2012
234
4
kızlar adetime 3 gün var bügün fortel gebelik testı aldım daha denemedım şimdi test yapsam çıkarmı kutusunu uzerinde beklenen adetten 5-7 gün önce sonuç verir diye yazıyor 25 liraya aldım ne derseının kullanan varmı

kızlar adetime 3 gün var bügün fortel gebelik testı aldım daha denemedım şimdi test yapsam çıkarmı kutusunu uzerinde beklenen adetten 5-7 gün önce sonuç verir diye yazıyor 25 liraya aldım ne derseının kullanan varmı

bende fortelin adetten önce yapıldığını biliyorum % 90 doğru sonuç verdiğinide ,ama bence 3 gün bekle tam sonuç versin ,25 lira vermişsin çöpe gitmesin şimdi ..

bende fortelin adetten önce yapıldığını biliyorum % 90 doğru sonuç verdiğinide ,ama bence 3 gün bekle tam sonuç versin ,25 lira vermişsin çöpe gitmesin şimdi ..

haklısın ama 3 gün sabredemiyorum günler geçmiyor şuan elimde yapsammı yapmasammı diye 15 kez kalktım oturdum :) inşallah 2 çizgiyi görürüm

Bence testi yap kafanda soru kalmasın.Ben hep bu gebelik testini kullandım adetime 5-6 gün kala.Doğru sonuç verdi.

keşke okadar pahalı birşey almasaydın ben 3-5 liraya satılan testlerle battan 4 gün önce öğrendim hamileliğimi

X