Pudra, Fondöten, Kapatıcılar Fondöten sürmeyi bilmiyorum:(

blackgirl3434_34

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
10 Ekim 2008
1.770
2
40
kızlar kafayı yicemm.:KK47: :KK47: en pahalı en ucuz bütün fondotenlerı denedım ama sonuc aynı.:KK43: yuzumde 1 kılo fondoten varmıs gıbı duruyo anlamıyorum neden oldugunu noooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooolur bısı dıyın ne yapıyım nası suruyum :KK43::KK43: :KK43: :KK43:

kızlar kafayı yicemm.:KK47: :KK47: en pahalı en ucuz bütün fondotenlerı denedım ama sonuc aynı.:KK43: yuzumde 1 kılo fondoten varmıs gıbı duruyo anlamıyorum neden oldugunu noooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooolur bısı dıyın ne yapıyım nası suruyum :KK43::KK43: :KK43: :KK43:

Slm acaba çokmu sürüyosunuz. birde innova dene istersen hiç fondöten yokmuş gibi duruyor yüzünde.:KK16::KK16:

cildin cok yaglıysa olabilir... fondoten yaglı ciltte cilt yagı ile birleşip daha da kalın gorunuyor gibime geliyo cunku

yada peeling falan yapman gerekiyoda olabilir... ölü deri biriktiryse katman katman durur fondoten surunce

bir ihtimalde yuzune uygun tonu secmiyor olabilirsin...

cildin cok yaglıysa olabilir... fondoten yaglı ciltte cilt yagı ile birleşip daha da kalın gorunuyor gibime geliyo cunku

yada peeling falan yapman gerekiyoda olabilir... ölü deri biriktiryse katman katman durur fondoten surunce

bir ihtimalde yuzune uygun tonu secmiyor olabilirsin...

yok cildim karma..zaten cildime uygun fondoten kullanıyorum... ama ölü derimi birikti acaba... peelingde yapıyorum aslında:KK43:

Canım max factor yada loreali deneyebilirsin. Tavsiye ederim. Ben kullanıyorum. Benim cildim de karma bi cilt. Ama hiç seninki gibi bi sorunla karşılaşmadım bugüne kadar. Birde bunları dene istersen.

roc markasının haftada bir uygulanan yüz peelingini uygula sonrasında yüzünü bolca yıka. kese yapmış gibi kirlerin çıkıyor ölü hücrelerine inanamıcaksın. sonrasında burnunun ucuna dahi güvenle fondöten sürebilirsin pul pul olmuyor. bi de fondöteni sürmeden evvel nemlendiricini sür temizlenmiş cildine biraz bekle emsin onu. fondöten sürdüğnde iz iz olursa da hafif nemli bir süngerle dağıtmayı deneyebilirsin.

roc markasının haftada bir uygulanan yüz peelingini uygula sonrasında yüzünü bolca yıka. kese yapmış gibi kirlerin çıkıyor ölü hücrelerine inanamıcaksın. sonrasında burnunun ucuna dahi güvenle fondöten sürebilirsin pul pul olmuyor. bi de fondöteni sürmeden evvel nemlendiricini sür temizlenmiş cildine biraz bekle emsin onu. fondöten sürdüğnde iz iz olursa da hafif nemli bir süngerle dağıtmayı deneyebilirsin.

neutrogena nın peelıngını uyguluyorum zaten :KK43:

canım arkadaşlar çok güzel yazmış.. sorunun bunlardan birinde gizli olabilir..cilt temizliğine özen göster..jelini toniğini nemlendiricini aksatmadan uygula..haftada 2 kere o maskeni uygula banyodan sonra (sonra yine nemlendrci)..böyle yaparsan sadece pudra bile sürsen ciltle bütünleşip güzl bi görüntü verecektir ki zaten kaliteli ürünler kulanıosun..sonuç alman imkansız gbi bişi olacktır..

benimde yuzume fondeten surdugumde yuzum yanmis vucudum beyaz gozukur cagreyi doktora gitmistim yagzis urunler kullan dedi bu markayi verdi 106 no yagsiz max factor likit fondoteninde buldum..krem gibi oldugu icin her yere esit dagiliyor...bide bendeki izleri gorsen harita gibidir yuzum onu bile tas bebege ceviriyor..senelerdir ayni likit fondoteni kullanirim ondan..pahali biraz ama cok bereketli 2 senedir aldim hala bile bitmedi ve bayada kullanirim...bu ikinci iste bitmek uzere...

benim cildim çok yağlı ve fondöten pudra ne sürsem yağlanır ve parlardı, son günlerde fondötenden önce matlaştırıcı ya da baz deniyor ondan sürüyorum fondöteni çok iyi tutuyor. piyasada birçok markanın matlaştırıcısı var makyaj altı uygulamalar için bu hem makyajı tutuyor hem de yağlanmayı ölüyor, bu karma cilt için de geçerli, eğer cildinize peeling yapmazsanız pul pul görüntüler de makyajda belirginleşecektir. bu nedenle her gün cilt temizliği yapılmalı ben her gün yaptığım için hassas ciltler için olan temizleme jellerini ve tonikleri kullanıyorum böylece cildim kurumuyor da

MAx factor ya da maybeline ürünlerini deneyebilirsin birazda sürüş tekniğinle alakadar sanırım. Fondeten fırçasıyla denersek sonuç daha iyi olacaktır =)

X