Pudra, Fondöten, Kapatıcılar fondöten önerilerinizi bekliyorum :)

ncelikle sivilce sorununu çözmen daha iyi olabilir çünkü sivilceli yüze fondoten daha çok sivilcilendirir. İmexin fondöten rengindeki kremi işine yarayabilir.

şuanki fiyatı 54 lira.. m.a.c kullanmaya gerek duymadım loreal o kadar ince ve öle mükemmel kapatıyo ki m.a.c e 80 lira vermeyi gereksiz buldum açıkcası.. ki m.a.cin çoğu ürününü kullanmaktayım..

Evet be de MAC,dior,id bare minerals,loreal,lancome,clinique vs vs bir sürü ürün kullandım.Tavsiye edeceğim ya da hiç etmeyeceğim ürünler oluyor.Ama burada arkadaşın bütçesini de düşünmek gerekiyor.Ben çalışıyorum,alma durumum oluyor.Ama alamayan da var,onlar fondöten kullanamayacak mı?Bu durumda hem fiyatı uygun hem de kaliteli bir ürün tavsiye etmek gerekiyor ki bence bu hususta loreal en mantıklısı.Yoksa Lancome'dan Dior'dan şaşma derim ben de.Ama 105-110 TL verip alabilecek mi herkes onu da düşünmek gerekir diyorum kızlar.

Zaten Loreal,Vichy,Lancome bunlar hep aynı firmanın ürünleri.Kalite kalite değişiyor.

everyday minerals tavsiye ederim çok hafif hemde mineral olmadığı için cildi mahvetmiyo ben 2 yıldır bu markayı kullanıyorum tavsiye derim

benim cildimde karma, yüzümde sivilceler çıkıyor hatta oynadığım zaman yaraya dönüşebiliyor buda beni rahatsız ettiği için fondoten sürmeye karar verdim pudra olabilir sıvı fondotenler yüzümden akıyor cok durmuyor hatta yara olan sivilcemin üstü kabuk baglanmış gibi kötü gözüküyor kaliteli birşey önerin lütfen banada :)

boujoris in meyva içerikli fondotenleri var cilde bakım yapıyorlar bi bak bence..

Tatlım cildin daha çok genç. Bence hiç fondötenle şunla bunla iyice beter etme. Bi yandan kapatır güzel gösterir ama bi süer sonra fondotenler yüzünden şimdiki halini ararsın cildinin.
Önce doğal yollarla ya da bi uzman gözetiminde sivilcelerden kurtulmaya bak derim ben. Sağlıkla düzgün görünen bi cilt, fondötenle düzgün görünenlerden katbekat iyiydir :)

bende yağlı bi cilde sahibibm ve dior kullanıyorum hem yağsız hem süper yayılıyo hem süper kapatıyo ama günlük için biraz pahalı bşy ama cilt bu :82:

max factor lasting performance dokusu itibariyle süper bi fondoten bende yağlı bir cilde sahibim beni bu konuda tatmin etti sanada öneririm canm. ama memnun kalmayanlarda olabilir tabi onları bilemem. ayrıca şu ara loreal infallible ve bourjoisin mineral fondotenini deniycem kullandıktan sonra fikrimi tekrar bildiririm :)

bence en güzeli fondoten kullanımına gerek olmayan bi cilde sahip olmaya çalışmak öncelikle çünkü ne kadar iyi olursa olsun zararlı bişey iyisini de almak için kesenin ağzını açmak lazım onun yerine öncelikle pürüzsüz bi cilde sahip olmak lazım ki öyle olduğunda zaten gereksinim olmayacak fondotene. Ben hiç fondoten kullanmıyorum özel günler için makyaj çantamda flormar fondoten var sadece günlük hayatta sadece toz pudra allık kullanıyorum yüzüme sivilce vs olduğunda da kapatıcıyla sorunlu bölgeyi kapatıyorum sadece.
Senin de öncelikle sivilcelerden kurtulman lazım zira fondoten daha da tetikler

fondöten cildine daha çok zarar verir bence doğal yönlerle cildine maske yapmalısın

Benim kardeşim 17 yaşında ve ergenlik sivilceleri çok fazlaydı. O ne kadar sivilceliyse bende o kadr pürüssüz tene sahibim ee tabi abla kardeş kıskançlık oluyordu. Birgün benim Maybelline renklendirici nemlendirici adında hafif fondoten gibi bir ürünü var onu sürmek istedi bende üzüldüğü için sivilcelerine verdim. Hakikaten cildi yağlı olmasına rağmen sivilceleri hem kapattı hem azaldı hemde cildi çok hoş göründü. Fondoten kadar yoğun bir ürün değil. Ama fiyatı 14-15 tl civarı ve güzel ürün. Kullanabilirsin

cilt tipimiz benzer sayılır
ben de yüzümdeki tüylerin çok belirginleştiğini düşünüp fondöten kullanamıyordum rahat rahat
ancak şimdi yves rocher gözenek küçültücü kremimi sürerken elimin üst kısmına kremden alıp koyuyorum ve sonra da üzerine biraz fondöten ekliyorum kremi cilt güzelce emdiği için hiç belirgin olmuyor ve ciltteki kırmızılıklar gizlemeni sağlıyor
üstelik istediğin kadar fondöten ekleyebildiğinden çok problemli gördündüğünü düşünmüyorsan daha az kullanabilirsin
emin olabilirsin hiç fondöten sürülmüş görüntüsü olmuyor
ben ilk denediğimde çok şaşırmıştım çünkü yüzümde hiç bir şey yok gibi görünüyordu
mutlaka denemelisin

Kızlar merhaba. Benim cildim karma ve parlamaya meğilli. Benim gibilere önerebileceğim bir fondöten var. M.Asam Vinolift Magic Finish Make Up. Harika bir kapatıcı. Geçen eczaneden numune verdiler. Aslında fondöten kullanan biri değilim ama denemek istedim. Normalde matlaştırıcı pudra kullanırım. Neyse fondötenin kendi rengi görünüşte acayip koyu görünüyor ama cilde sürüldüğü an cilde uyumlu bir renge geliyor yani o koyu renkten eser kalmıyor cilde uyumluluk gösteriyor. Yapısı mousse gibi, yani köpük fondötenler gibi. Yumuşacık sürülüyor. Kuru değil ama matlaştırıyor gözenekleri küçültüyor, kızarıklıkları kapatıyor cildi çok güzel yapıyor. Güzel yanıda gün içinde parlama yapmıyor ve kesinlikle gözenekleri tıkamıyor. Yurtdışından kullanıcı yorumlarınıda okudum. Kullananlar çok memnun. Fiyatı biraz pahallı 30 ml 83 lira. Ama gerçekten harika bir ürün. Yetkili eczanlerden gidin isteyin ve deneyin.

maybellıne affınıtone 24h
hayatımda kullandığım en muhteşem fondeten...
yüzünde makyaj yokmuş gibi hissediyosun...
normalde fondoten kullanmam ama bu gerçekten harika..
şiddetle tavsiye ederim

flormarın son çıkardığı cam şişedeki fondotenn kapatıcılığı çok çok iyi ebn çok beğendim ama akneli bi cildim oldğu için sanki arttırdı gibi geldi:S

Fondatenle uğraşmana gerek yok canım ona vericeğin paraya Total Face Lift almanı tavsiye ederim. İnternetten araştırabilirsin. Yüzündeki bütün lekeleri kapatıyo harika bi ürün.

Loreal Paris infallible ve rimmel lasting finish fiyat / performans olarak superler

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…