Pudra, Fondöten, Kapatıcılar fondöten önerilerinizi bekliyorum :)

flormarın son çıkardığı cam şişedeki fondotenn kapatıcılığı çok çok iyi ebn çok beğendim ama akneli bi cildim oldğu için sanki arttırdı gibi geldi:S

hangi fondötenmiş o flormarın yeni çıkardığı cam ambalajlı ben iki tane cam ambalajlı biliyorum ama onlar eskiden beri var yani:44:

Ardakaşlar size Total Face Lift i öneriyorum. Yüzünüzde bir çatlak, benek,iz bırakırsa gelin yanıma :)) harika bi buluş ayol

Bende garnier'in bb cream oneriyorum,
5i bir aradi,
1, gunluk nemlendirici kremi,
2, fondoten
3, gozenekleri s.kilastirio,
4, gunes kremi faktor spf 15
5, cildi purrussuzlestiriyo

Ha birde cooook hos kokusu varr:KK16:

Bir cilt hastası olarak diyebilirimki 'Kesinlikle mükemmel kapatıcı olan Clinique Anti Blemish fondöten'

Selam kızlar bugün bunla ilgili bi konuda açtım , ben fondöten için cok para vermek taraftarı değilim yeterki bilinli bi alıcı olalım bence fondöten seçiminden önce bir bakın derim .
xxxxxxxx

Son düzenleyen: Moderatör:
kızlar mac insu bazlı fondötenini alıcamda alıpta pişman ola warmı boşa para wermiim şimdi gidip

Merhaba,
ben karma yağlıya dönük bir cilt tipine sahibim yaz aylarında pudra ile de sabitlemeden kullanabileceğim bir fondöten araştırıyorum.
Uzun süredir okuduğum yorumlardan sonra biotherm sense mat kullanmaya karar verdim ancak YKM'de biotherm standında ürünün satıştan kaldırıldığını öğrendim. Clinique anti-blemish kullanıyorum şu an gerçekten pudraya ihtiyaç duymadan kadife bir tene sahip olmamı sağlıyor ancak tonu fazlaca pembe ve bu beni rahatsız ediyor. Estee'nin double wear lightını denemek için aldım ama kullandığım en kötü fondöten olduğunu düşünüyorum. Öncelikle yüzümde pütür pütür bir görüntü ortaya çıkarıyor bolca parlama da cabası. Dolayısı ile artık fiyat-kalite konusunda doğru orantı olduğunu düşünmüyorum ve bu da işimi iyice zorlaştırıyor. Mat bir görüntü ve orta kapatıcılık veren ürün tavsiyelerinizi bekliyorum.

Kızlar merhaba. Benim cildim karma ve parlamaya meğilli. Benim gibilere önerebileceğim bir fondöten var. M.Asam Vinolift Magic Finish Make Up. Harika bir kapatıcı. Geçen eczaneden numune verdiler. Aslında fondöten kullanan biri değilim ama denemek istedim. Normalde matlaştırıcı pudra kullanırım. Neyse fondötenin kendi rengi görünüşte acayip koyu görünüyor ama cilde sürüldüğü an cilde uyumlu bir renge geliyor yani o koyu renkten eser kalmıyor cilde uyumluluk gösteriyor. Yapısı mousse gibi, yani köpük fondötenler gibi. Yumuşacık sürülüyor. Kuru değil ama matlaştırıyor gözenekleri küçültüyor, kızarıklıkları kapatıyor cildi çok güzel yapıyor. Güzel yanıda gün içinde parlama yapmıyor ve kesinlikle gözenekleri tıkamıyor. Yurtdışından kullanıcı yorumlarınıda okudum. Kullananlar çok memnun. Fiyatı biraz pahallı 30 ml 83 lira. Ama gerçekten harika bir ürün. Yetkili eczanlerden gidin isteyin ve deneyin. :21:

Her eczanede warmıdır ßu ?

şu ana kadar bir çok fondöten denedim... en son SHİSEİDO PERFECT REFİNNİNG isimli fondoteni aldım .. paraya kıyıp:) öyle hafif ve güzel bir ürün ki... varmı yokmu belli değil bir his bırakıyor.... ne sivilce ne yağlanma... ben bu shiseido fondöteni ısrarla tavsiye ederim... tekin acar da bir denemeli hiç olmazsa... ben çok memnunum.......

Yüzünün fazla problemli degil ve pürüzsüz bir cilt istıyorsanız kesinlikle mac prolong wear ı oneriyorum mükemmel bir ürün ilk kullanmaya basladıgımda daha öncekiler fondoten degilmiş dedim gerçekten çok iyi tavsiye ederim:)

Merhaba,
ben karma yağlıya dönük bir cilt tipine sahibim yaz aylarında pudra ile de sabitlemeden kullanabileceğim bir fondöten araştırıyorum.
Uzun süredir okuduğum yorumlardan sonra biotherm sense mat kullanmaya karar verdim ancak YKM'de biotherm standında ürünün satıştan kaldırıldığını öğrendim. Clinique anti-blemish kullanıyorum şu an gerçekten pudraya ihtiyaç duymadan kadife bir tene sahip olmamı sağlıyor ancak tonu fazlaca pembe ve bu beni rahatsız ediyor. Estee'nin double wear lightını denemek için aldım ama kullandığım en kötü fondöten olduğunu düşünüyorum. Öncelikle yüzümde pütür pütür bir görüntü ortaya çıkarıyor bolca parlama da cabası. Dolayısı ile artık fiyat-kalite konusunda doğru orantı olduğunu düşünmüyorum ve bu da işimi iyice zorlaştırıyor. Mat bir görüntü ve orta kapatıcılık veren ürün tavsiyelerinizi bekliyorum.

Mac prolong wear ı denemeni öneririm pişman olacagını sanmıyorum gerçekten kapatıcılık seviyesi oldukca yuksek cildinin karma oldugunu soylemişsin benimde aynı çok memnunum bulundugum şehirde mac yok internet üzerinden alıyorum stok yapasım var 2 3 tane alıp çok memnunum...

oncelikle yuzundeki sivilcelerden kurtulmak istiyorsan suratina limon suyu surmeni tavsiye ederim birde sabahlari uyandiginda kesinlikle suratini duru su ile 3-4 kez yika .. kapatma olayina gelince once cilt tipine uygun bir kremi 15 dakika onceden sur bu seni on makyaj icin hazirlar . daha sonra cilt tipine uygun olan kapaticiyla . kapaticiyi alnina yanaklarina cenene dokundur elinle yay .. sonra teninden bir ton acik olan fondeteni sur daha sonra tam uygun olani bir ton koyusunu..allik la tamamla emin ol sivilcelerin deyil ne var ne yok kapanir purussuz mukkeemmel bir makyaj onerisi :KK66: marka kapatici loreal , fondoten loreal yada mac krem nivea ,

Son düzenleme:
kızlar ben makyaj malzemesi satan bir site buldum cok uygun fiyata marka ürünler satıyorlar.ordan 10tlye lancome fondöten aldım.o kadar memnunumki yağlanma yapmıyor ve mükemmel kapatıyor.tavsiye ederim.daha bir çok güzel ürünleri var.merak eden olursa ozel mesajla siteyi verebilirim.reklam yapmayalım dimi:KK1:

kızlar ben makyaj malzemesi satan bir site buldum cok uygun fiyata marka ürünler satıyorlar.ordan 10tlye lancome fondöten aldım.o kadar memnunumki yağlanma yapmıyor ve mükemmel kapatıyor.tavsiye ederim.daha bir çok güzel ürünleri var.merak eden olursa ozel mesajla siteyi verebilirim.reklam yapmayalım dimi:KK1:

lancome bir ürünü nasıl 10 tlye alırsın.. cilt bu sakası olmaz kesinlikle çakmadır

ben kullanıyorum memnunum.ayrıca lancome ürünler diye abarttığın marka yurtdışında burdakinin 3'te 1'i fiyatına satılıyor.ben sahte olduğunu düşünmüyorum.ilgilenene siteyi mesaj atabilirim

X