Salon ve Günlük Oda Dekorasyonu Fon perde kararsızlığı

Salon ve günlük odalarınızın dizaynı, dekorasyonu ve tavsiye yorumları

Casperr90

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
12 Nisan 2018
44
15
34
Yakın zamanda düğünüm var.Evimizin herşeyi tamamlandı.Sadece fon perde renginde takıldım kaldım.Salon koltuk takımı ve halımız bu.Sizden de bu salona uygun fon önerileri rica ediyorum.

Eklentiler

• merinos-hali-klasik-e271-060-301221-88-O.jpg
    merinos-hali-klasik-e271-060-301221-88-O.jpg
    51,9 KB · Görüntüleme: 177
  • mavenna-koltuk-takimi-carinatassuyesili-tab-01 (1).jpg
    mavenna-koltuk-takimi-carinatassuyesili-tab-01 (1).jpg
    67,4 KB · Görüntüleme: 208
Mavi koltuklarla uyumlu mavi olabilir. Yada bej rengi - bu yıl gri, parlak gümüş rengi moda- parlak ipek bi kumaşa mavi bej osmanlı desenli de olabilir

Mavi koltuklarla uyumlu mavi olabilir. Yada bej rengi - bu yıl gri, parlak gümüş rengi moda- parlak ipek bi kumaşa mavi bej osmanlı desenli de olabilir
Teşekkür ederim öneri için.Koltuklar mavi değil yeşil aslında fotoğraftan dolayı öyle görünmüş olabilir.Öyle parlak ya da desenli bi kumaş bana göre değil.Fonları koltuğa yakın bir ton alırsam hoş durmaz gibi geldi.Duvar rengimiz gri o yüzden gri düşünmedim. Ya yeşilin çok açık bir tonu ya da pudra tonları yattı aklıma

Ben sİzin yerinizde olsam kesin hardal rengi yaptırırdım İnanılmaz yakışır birkaç tane yastık eklerdim oturma grubuna hardal renkte birkaç tane süs eşyası objeler avize de belki evet olabilir çok yakısacagına emin olun

Ben sİzin yerinizde olsam kesin hardal rengi yaptırırdım İnanılmaz yakışır birkaç tane yastık eklerdim oturma grubuna hardal renkte birkaç tane süs eşyası objeler avize de belki evet olabilir çok yakısacagına emin olun
Yakışabilir evet ama ben hardal rengini kahverengiyi hiç sevemedim.Teşekkür ederim öneriniz için:) Evimiz de sade ferah dinlendirici tonlarda herşey.Fonlar da böyle bir ton olsun istiyorum.

O tekli koltuğun rengi pastel yeşil mi emin olamadım ama tam o tonda bir fon perde kesinliklee biraz patlatmak lazım salonu bence .huzurlu günler dilerim yeni eşyalarınızla

O tekli koltuğun rengi pastel yeşil mi emin olamadım ama tam o tonda bir fon perde kesinliklee biraz patlatmak lazım salonu bence .huzurlu günler dilerim yeni eşyalarınızla
Teşekkür ederim şu yeşili diye geçiyor koltuğun rengi.Ona yakın tonu bir yerde bulabildim onda da 1000 liraya yakın fiyat verdiler başka bir seçim yapmak zorundayım.

Başka yerlere baksan cidden çok iyi olur.bu arada baya nerdeyse hakiye yakın bir ton gibi pastel yeşil gibi görünüyor.

Başka yerlere baksan cidden çok iyi olur.bu arada baya nerdeyse hakiye yakın bir ton gibi pastel yeşil gibi görünüyor.
Aslında tam orta tonlarda bir yeşil.Çok koyu da değil açıkta.4-5 tane perdeci var hepsini dolaştık uygun olan yerlerde seçenek az.Öbürlerinin fiyatları da uçuk işte. Ben de açık tonlarda bir yeşil düşünmeye başlamıştım.Salonda laminat ve duvarlar dahil olmak üzere gri beyaza yakın tonlar ve bu koltukta ki yeşil var.Halı da da pudra pembe tonu olunca fonlar, zigon,bikaç objeyle pudrayımı katsam biraz dedim.

Aslında tam orta tonlarda bir yeşil.Çok koyu da değil açıkta.4-5 tane perdeci var hepsini dolaştık uygun olan yerlerde seçenek az.Öbürlerinin fiyatları da uçuk işte. Ben de açık tonlarda bir yeşil düşünmeye başlamıştım.Salonda laminat ve duvarlar dahil olmak üzere gri beyaza yakın tonlar ve bu koltukta ki yeşil var.Halı da da pudra pembe tonu olunca fonlar, zigon,bikaç objeyle pudrayımı katsam biraz dedim.
yani resimlerde pudra zaten baskın gibi kaybolur bence patlat bir renk pastel ton yeşil ya da diğer renklerde pastel ama hardal olmasın.

Sevgili Casperr90,

Gordugumuz fotograflar mutlaka ki evinizdeki mobilyanin renginden farkli olacaktir. Hem uzerinde oynandigi icin hem de her mobilya her evde ayni durmaz, isiklar farklidir. Eger evinizden iki fotograf gonderirseniz fikirler daha net olusacaktir. Odaniz kucukse lutfen fon perde kullanmayin, hatta bu tip koyu yesil fon perdeyi kucuk odalara hic tavsiye etmem. Ayrica perdenizi illa ki koltugunuzun renginden secmek zorunlulugunuz yok.

X