Follekül kisti

Esmaatesh

Üye
Kayıtlı Üye
22 Kasım 2021
19
0
27
Selam.Geçen ay çatlamamış yumurtam vardı büyümüştü.Doktorum doğum kontrol hapı fitil falan verdi geçicek dedi.Bir kerede böyle olmuştu ama geçti.
Doğum kontrol hapı biteli 15 gün oldu ama hala adet olmadım.Doktorum yarın gel bakalım dedi.Ağrım kokulu akıntı yanma kaşıntı yok.Ama tedirgin oluyorum korkuyorum kötü bir şey olur diye.Başına gelen oldu mu?

Benimde vardı geçen ay adet olmadım gecikti öyle gittim. Adet söktürücü verdi bekliyorum . Adet bitince gel dedi

Benimde vardı geçen ay adet olmadım gecikti öyle gittim. Adet söktürücü verdi bekliyorum . Adet bitince gel dedi
Bebek istediğim için ilaç ve çatlatma iğnesi kullanıyorduk.Geçen ay adet oldum gel dedi sol tarafta bir tane follekül büyümüş çatlamamış,bu yüzden bu ay kalsın dedi doğum kontrol hapı fitil falan yazdi.şuan ilaç biteli 15 gün oldu adet olmadım ağrım falanda yok ama adet olmamak beni çok tedirgin etti korkuyorum kötü bir şey olur diye.Yarın doktoruma gideceğim.

Benimde 8 cm lik kist oluşmuş. Catlamayan yumurta kistleşmiş. Hamile kalmak için ugrastigim bir dönemde doktor doğum kontrol ilacı verdi 15 günde eritir diyerek. Doğum kontrol ilacını kullanmasam mi acaba diye düşünüyorum. Soğan suyuyla eritenler olmuş ikilemde kaldım

Selam,doktorun ne dediyse bence onu yap.Ben 2 gün önce gittim kistim çok şükür gitmiş doğum kontrol hapı kullanmıştım.Ama adet olmadım başka hap verdi.usm'da her şey normaldi

Selam,doktorun ne dediyse bence onu yap.Ben 2 gün önce gittim kistim çok şükür gitmiş doğum kontrol hapı kullanmıştım.Ama adet olmadım başka hap verdi.usm'da her ş
çocuk sahibi olmak isterken doğum kontrol ilacı kullanmak zor geliyor. İnşallah faydası olur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…