folik asit almayı ne zaman bıraktınız

aybuke07

İKİ AŞK ANNESİ ZAYIFLIYOR
Kayıtlı Üye
14 Temmuz 2008
6.615
95
slm arkadaşlar, benim kullandığım folik asit 7 günlük kaldı, ama daha doktorumla randevuma 12 gün var, bu demek oluyor ki 5 gün folik asit kullanamayacağım,

siz ne dersiniz? Hapı günde 3 kez almak yerine 2 keze düşürerek o 5 günü idare mi etsem, yoksa günde 3 kez almaya devam edip, doktoru arayıp yeniden mi folik asit yazdırsam??

bence ara canım ne olur ne olmaz ama 10 haftalıksın sanırım bebeğin omirilik gelişimini tamamlamış olması gerekir....sanırım 4.aya doğru bıraktıracaktır.....allah kucağına almayı nasip etsin......hem fazlasını vücut atıyor zaten kullanmanda bir sakınca olmasa gerek

canım benim doktorum 13 haftada bıraktırdı 12.haftada gitmiştim doktora bir hafta daha iç dedi.bence al ilaç zaten 7,5 ytl filan yazdırmana bile gerek yok.bana şimdi multi vitamin yazdı ona başlayacağım...

doktorum bana da 9 haftalıkken bıraktırdı elevit verdi onun yerine bunu iç dedi 12 tane vitamin var içinde zaten folic asit belli bi haftaya kadar etkisi var sonra vitamin veriyo doktorlar.

Ben 8 haftalikken birakmsitim..doktorum bu haftadna sonra bebgin nöral tüpü kapanir zaten demisti..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…