Folidoce kullananlar?

Esra6905

Üye
Kayıtlı Üye
13 Ağustos 2022
60
5
27
Kızlar merhaba, Folidoce marka Folik Asit kullanıyorum erken gebe kalabilmek için, şuan ikinci ayimdayim yani ikinci kutuya geçtim, bebek denemesi içinde 1. Deneme oldu fakat henüz tutmadı, Folidoce marka kullanıp hamile kalanlar var mı acaba? Kaçıncı denemede kaldınız?

Folik asit gebe kalmak için kullanılmıyor canım. Gebe kalırsan bebeğin sağlıkLı gelişmesi için kullanılıyor.

Folik asit gebe kalmak için kullanılmıyor canım. Gebe kalırsan bebeğin sağlıkLı gelişmesi için kullanılıyor.
Onu biliyorum fakat doktoruma danıştım ve Folik asitin daha hızlı çatlatma etkisi olduğunu bu yüzden hızlı gebe kalmak isteyenlerin kullandığını söyledi:) o yüzden öyle yazdım.

Koenzim ve omega3 ekle canim havuc ve avakado tüket rahime benzer bir meyve zaten cok benzetilir ve yumurtlama yapiyor müthis bir yumurtlama gecen ay gördüm agrili bir sekilde. Avakadonun icinde aşiri folik asit bulunuyor bide Koenzim ve omega 3 kullan hücre yeniliyor yumurta gelisimi icin cok iyi. Ayrica vitaminleri filan gectim ins esin spermiogramm vermistir biliyorsun canim tek tarafli düsünmemek lazim sperm hareketliligi önemli esinde icebilir koenzim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…