Gebeliğe Hazırlık Folic asit

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Yani ben folik asit inofolic kullandım adetim bir hafta geç oldu ondan mi bilmiyorum tabi de, kullandigim ay oldu gecikme

Merhaba arkadaşlar hamilelik öncesi folik asit kullanımı adet düzensizliği yapar mı
Hayır düzensizlik yapmıyor fakat hamilelik düşündüğünüz için vücudunuz sizinle oyun oynamış olabilir hamilelik için ilk uğraştığım aylar benimde gecikmelerim olmustu her defasında hamileyim sandım

Evet dediğiniz gibi olabilir, aslında dusunmedim bu durumu çok. Kadin vücudu gerçekten farklıbende gecikme olunca hamileyim sandim

Inofolic icinde başka şeylerde varya ondan mı acaba diye düşündüm
e
Ben soruyu soranla sizi karistirmisim sanırım msjima direk siz cevap verince soruyu soran folik asit diye sormuş ama sizinki sadece folik asit değil aynı zamanda insülin felanda düzenliyor diye biliyorum ve bildiğim kadarıyla inofolicte adet gecikmeleri yaşayanlar var ama ben kullanmadım emin değilim bunu size veren doktorunuza sormanız tavsiye ederim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…