Flörtüm çok lüks yaşıyor?

Kokuyor

Gemi mühendisi ne yeni kız verdik. 10 yıl görüştüler tr de iş bulacağım diye vaatlerde bulundu. Sonunda is buldum dedi. Dugunden 1 ay once geldi. Dugun yapildi. 2 hafta sonra duyduk ki gitmiş cocuk deniz asiri. Is falan bulamamiz yani. Yalan soylemis.

Ben öğrenci olarak düşünmüştüm sizi, bu devirde AVM'de yemek yemek bile 200 lira tutuyor nerdeyse bence çok abartmışsınız
Açıkçası ulaşımla birlikte hesap ettiğim para min 1200-1500 tl gibi oluyor, o taksiyle hareket edeceği için yemeği ben ödemekte ısrarcı olurum ama bu toplam tutar çok fazla değil mi?

Oldukça iyi kazanıyolar.
Program yapılmış bence kendinizi kasmadan güzel bir akşam geçirmeye çalışın.
Sonuçta realite de nasıl davrandığı, hissettirdiği, tavrı, tarzı daha net olur.
Önyargısız gidin, sonrasında ki fikriniz daha önemli

Benim yasadigim ulkede Bumble'dan bir erkek ve bir kadin ilk bulusmada Kore barbeku mekanina gitmisler. Nispeten pahali sayilabilecek bir mekan. Sonra ikisi de birbirinin odemesini bekledigi icin odeme yapmadan cikmislar. Mekan sahibi ve gazeteler iletisime gectiginde adam demis ki 'Karsi taraf bulusmayi daha once erteledigi icin onun odemesi lazim, ben odemeyecegim'. Kadin da 'Ben sadece benim payimi oderim, onunkini odemek zorunda degilim' demis ve kendi payini odemis. En son adamdan sikayetci olmuslardi. Inanilmaz seyler oluyor yani dunyada

Sizin maddi durumunuz konusunda bilgisi yok mu? Mcdonalds’a gitsem 150 TL’ye doyuyorum tek başıma. 500 TL abartı gelmedi şu içinde bulunulan ortamda. Mekanı o seçtiğine göre hesabı o ödemeli bence, sonra siz de bir mekan seçersiniz orada da hesabı siz ödersiniz.

Cok ozur dilerim ama McDonalds fiyati gercek mi? Yaklasik 1 senedir Turkiye'ye gelmedim ve su an 150tlye sok oldum

Kokan erkekgi bende sevmem . Takinti varsa haklisin . Bende beyaz çorap takıntısı var o çorabı göreyim ayakta dünya iyisi olsun uzak dursun

Gerçekten o kadar çok kadin boyle şeyler yaşamiş ki agzim acik kaldi izlerken ve hepsi Turktu. Ben nadir olur boyle seyler saniyordum kendime hiç denk gelmedigi için ama çokk varmiş. Belki adam oyle biri değildir ama rezil olmak var işin sonunda hiç tanimadigi birine guvenerek yola cikilmaz. Hani en azindan kendi hesabini ödeyecek ve adam eve birakmazsa kendi taksi parasini verebilecekse o buluşmaya gitse daha iyi.

Açıkçası ulaşımla birlikte hesap ettiğim para min 1200-1500 tl gibi oluyor, o taksiyle hareket edeceği için yemeği ben ödemekte ısrarcı olurum ama bu toplam tutar çok fazla değil mi?
Değil annem, İzmir'den önce nerde yasiyodun? Fiyatlardan hiç mi haberin yok? Bı de hekimden çok da kötü kazanmıyor olman lazım, neden bu kadar düşünüyorsun anlamadım. Ben ilk bulusmada beni donerciye götürecek adam istemem mesela. Adam düzgün kaliteli belli.

2 kişi için 400-500 lira çok değil. Artı 30lu yaşlarda iki kişi ilk görüşmede kelle paçacıya ya da esnaf lokantasına gidecek değil. Öyle teklifte bulunsa ayıp olurdu esas. Siz de diş hekimiymişsiniz,uzun süredir fiyatlar bu şekilde aslında. Teklif başkasından gelince şaşırmış olmalısınız,bilemedim.

Netten kac kısıyle tanıstım hıcbırı de kokmuyordu valla ne alaka komık yanı.

Cok ozur dilerim ama McDonalds fiyati gercek mi? Yaklasik 1 senedir Turkiye'ye gelmedim ve su an 150tlye sok oldum
Şu an tekli Milli Burger Menüsü 96 TL, Bigmac ise 90 idi sanırım. Tabii büyük menü seçimleriyle 100’ü geçiyor. Ben iki burger ile doyduğumdan ikili menülerden alıyorum. O da düz hesap 150 kadar tutuyor. Ha burgerlar da el kadar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…