FLORT SANDIGIM ADAM BANA ARKADAS GIBI YAKLASIYORMUS?

estor09

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
28 Ocak 2021
8
-7
31
5 6 aydir konustugum bir kac kez gorustugum ama genelde konustugum bir erkkek vardi 36 yasinda bende 28 yasindayim . Yani kadinsiniz bir erkegin size hisleri olsa hissedersiniz dimi bende hissetim bunu ona soyledim arkadas olarak birlikteyim senle dedi 7 yildir hayatina kimseyi almamis bu adam guven skntilarindan
Ama cok kirildim yani ben cunku emindim bana birseyler hissetigine..

Hissetmiştir veya sizi beğenmiştir adını ne koyarsanız işte sizde açıkca konuşunca arkadaşız moduna girmiş hep öyle olur zaten bu tarz erkekler aşık olana kadar birileri elinin altinda olsunda konuşalım derler birisi oluncada aa pardon ben yanliş anlaşildim arkadaşiz moduna girerler insan zaman geçirince alişiyor haliyle üzülmeyin bu tarz ıssız adam modellerinden uzak durmak gerek

Bu erkeklerin tipik yalani sorunlarim var,kimseye guvenemiyorum,artik aşka kapattim kendimi.bu tipler aşik olur ve aniden evlenir kisa zaman sonra evlendigini duyarsaniz hic sasirmayin.sirf pesinden kiz kosturmak icin guven sorunum var diyor.bugun gel cinsellik yasayalim de bakalim guven sorunu kaliyor mu?

Bunlar bir ilişkinin sorumluluğunu alamayan ama cinselliğe her daim hazır aç erkeklerdir.Uzak durun yüz vermeyin.pardon ADAM sanmisim dersiniz

Nasıl emin oldunuz?

Kirilmakla kalmayin. Iletisimi kesin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…