Göz Makyajı flormar tekli far :) :)

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)

saref

Guru
Kayıtlı Üye
6 Ağustos 2009
652
16
arkadaşlar flormarın tekli farlarıda çok güzel dün aldım bende 8 numarasını çok güzel sürümü çok güzel çok yumuşak yaa kaydirigubbakcemile2

ve şuan gözümde 4 saattir hemde ama hiç topaklanma yapmadı sabah nasıl sürdüysem öyle bayanssulusmile

tafsiye ederim delikafadulden

ben 6.20 tl ye aldım avcılardan..

yanlız bişey var flormarın fiyatları her yerde aynı değil yaa neden acaba :1no2:

buda renkleri...görünüyordur inşallah :)))

ne güzel renkleri varmış,3 numarasını da ben gördüm altın sarısı. ela yada yeşil göze süper durur.güle güle kullanın siz de 8i

bende 20,16 ve 8 numarasını aldım harikalar...tek kelimeyle,uzun süre vazgeçemem galiba... bende 6,5 a aldım...

ne güzel renkleri varmış,3 numarasını da ben gördüm altın sarısı. ela yada yeşil göze süper durur.güle güle kullanın siz de 8i

teşekkür ederim a.s.

evet yaa flormarın renkleri çok güzel kaydirigubbakcemile2
farda gerçekten çok iyi flormar...

çok hoşmuş tatlım bayıldım ya renklere bu güzel paylasımın icin teskkrler :)

turkuaz tonlarına bittim ya.. özellkle de 18 almayı bile planlıyorum hihoyyyt

13 numarasını aldım çok güzel yaa haki yeşiliymiş ama çok güzel duruyo yaa :)))

flormarın ürünlerini ben çok beğeniyorum.özellikle rujları ve farları çok çokk güzel ve fiyatlarıda gayet cazip :))

flormarın sitesinden en uygun fiyata alabilirsiniz. ben sitesinden almıştım 4 ve 19 numarayı . 13 ve 21 numara gözüm var . flormar kendini çok geliştirdi. artık çok daha güzel bir marka bence. sitesinde de gayet ilgili davrandılar siparişimle alakalı. tabi toplu alımlarlar da fiyat avantajlı olur. çünkü kargo ücretide oluyor.

ultra black kalemi de zaten bi harika :)

hmm saol canım çok diilmiş her sitede öyle zaten benim şaşırdığımda allıkların fiyatı oldu ya 11,61 diyo mağazalardada fiyatı en az 16 - 17 tl baya uygunmuş fiyatları

13 numaradan aldım ben yeşil :)

haki yeşili dedi aldığım kozmatikçideki kız.

ya aslında koyduğum resimde ( flormarın kendi sitesinden aldım ) tutmuyo renler yaa mesela 23 numara farlı bir renkmiş gibi geldi bana....

diğer numaralarda öyle boshayallersmile

nette göründüğü kadar çekici mi 13 numara? boshayallersmile

bi de canlarım şöyle bişey oldu. bende nette renklere baktım sonra bi flormar satıcısına gittim. hem nettekilerle aynı değildi renkler hem fiyatı uçmuştu. renklerin aynı olmama sebebi dış kab olarak flormarın kendini geliştirip değiştirmesi sebepmiş anladımki. numaraları da değişmiş. renklerde daha farklı olmuş. çünkü siyahlısını falan netten aldım, satıcıdakinden çok çok iyi görünüyorlardı. fiyat farkını da aşırı koyuyorlar. aslında şubeleri şikayetedebilirsiniz maille. hemen ilgileniyorlar. ilgilenmeleri harika

13 numara netteki rengi koyu gözüküyo ama koyu değil ama çok güzel haki yeşiliymiş... en güzelide mat değil o yüzden daha bir hoş duruyo gözde :))

matlarıda çıkmış ....

güzel evet ben çok beğendim yaa ipek gibi :))
gözdede çok güzel duruyo delikafadulden

evet fiyat farkları konusunda katılıyorum. mesela ben palette serisi aldım mavi tonları 2 numarasını 6.50 - 7.00 tl ye almıştım en fazla ama sonradan gittiğimde 10 tl , 9 tl, hatta birinde 11 tl dedi. değişiyo heryerde aynı değil.mesela rujları supershane serisinin rujları bi yerde 10 tl bi yerde 8.50 tl ....

ve netteki renklerle kesinlikle tutmuyo lmaz:

Güzelmis ya. Özellikle 7, 8, 10, 13, 17 begendigim renkler. Bir de matlar var. Ama onlarda renk secenegi az.

Ben sevemedim flormarın farlarını. Çok adi. Birikme yapıyor.

Hadi ya. Cilt tipin nasil peki? Benim cildim kuru, kisin da pek terlemez yüzüm. Belki yapmaz bende. Fiyati cok uygun cünkü. Bugün bir parfümeride sordum 5 bucuk dedi adam.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…