Flep yöntemi kızlık zarı

Ben konuştum kendiisi ile kalıcı yapılduktan sonra kontrole gerek yok kendisine güvenen bir gibi geldi bana bir de hani kurumsal bir yer ne bilim ya kafam benim fe karışık şuan kalıcı da ameliyatı Yaptıktan sonra çağırıyor kontrole ama senin isteğine bağlı birazda kontrol için ısra edersen parasını verince çağırır diye düşünüyorum kontrol işini hiç konuşmadıö kendisi ile. Ve adam yani müşteri kapmak için diyebilir gelin kontrole kontrol ederken de bişey de yol diyebilir yani bilemeyiz bunları sağlam bir yere benziyor...

Ben temmuz da yaptırmayı düşünüyorum kendisinden randevu alacağım bir de fiyatı da uygun

Ben Ayreten para vermeyi normal hörmuyorum

Doğru söylüyorsun canım bugün aradım konuştum kontorole geliyorsunuz dedi isterseniz dedi eğer müdahale edilmesi gereken birşey olursa ederiz dedi. Ve kalıcıda yapıldıktan sonra dediklerimizi uygularsan kanamaması gibi bişey söz konusu değil dedi amaç zaten kanamasını sağlamak dedi geçici için bir hafta için konuştu orada atılan dikişin yerleri kanıyor dedi şuan kararım akın beyden yana ve hadtaneye kimlik kaydın olmuyormuş bu çok iyi.

kızlar 2 ay önce yaptırmıştım flep yöntemi ve az önce başarılı olduğunu öğrendim çook mutluyum sakın kalıcı diye bişey yok diyip geçici yapmaya çalışanları dinlemeyin iyice araştırın hakkınızda hayırlısı olur inşallah

Çok sevindim çok güzel bir haber bu kime yaptırmıştın canım inşallah benimkide olumlu olur daha yaptırmadım.

Çok sevindim çok güzel bir haber bu kime yaptırmıştın canım inşallah benimkide olumlu olur daha yaptırmadım.
Gaziantepte yaptirdim canım doktor ismini ozelden yazabilirim reklam yapiyor denmesini istemem çünkü çok sıkıntısını çektim bunun yaşamayan bilemez. Inşallah sen de sağ salim atlatirsin canım

Gaziantepte yaptirdim canım doktor ismini ozelden yazabilirim reklam yapiyor denmesini istemem çünkü çok sıkıntısını çektim bunun yaşamayan bilemez. Inşallah sen de sağ salim atlatirsin canım
İnşallah canım sağol ben istanbul da yatırcam hareketlerin kısıtlandı değilmi birde ameliyattan sonra kaç gğn yattın dinlendin nasıl bir süreçti canım.

İnşallah canım sağol ben istanbul da yatırcam hareketlerin kısıtlandı değilmi birde ameliyattan sonra kaç gğn yattın dinlendin nasıl bir süreçti canım.
Ameliyattan sonra yatıp dinlenmedim sadece orda yarim saat dinlendirdiler sonra eve gittim çalışmaya devam ettim. Hareketlere dikkat etmek gerekiyor 1 ay bacaklarımı çok açmadım yavaş yürüdüm çömelmedim öksürürken bile diken üstünde oldum ama bunlar benim pimpirikli olmamdan kaynaklanıyor o kadar olmasa da olur. 1 ayin sonunda ipler düştü sonra biraz daha rahat hareket etmeye başladım ama hala dikkat ediyorum bacaklarimi açmıyorum fazla

Peki düğünün var mı yakında canım bende herşeye dikkat edeceğim yaptırtıktan sonra offff zor yaa

Peki düğünün var mı yakında canım bende herşeye dikkat edeceğim yaptırtıktan sonra offff zor yaa
Evet birkaç ay sonra düğünüm. Gözün korkmasin hiç yaptırdıktan sonraki o psikolojik rahatlama yeter. Sadece biraz hareketlerini kisitlayacaksin o kadar

Kizlar merhaba bende yaslasik bir hafta once kalici opresyon gecirdim .. benim zarim ilk ilsiki yasadigimda kanamamisti .iki ayri doktora gidip kontrol ettirdim esnek kizlik zari dediler .. suannisanliyim ramazan bayramindan sonra dugunum olacak ..nisanlim okadar supheciki esnek bile olsa asla bana inanmazdi diye dikime basvurdum . Flepyonetimini kullandi doktorum .. cunku zarimda yirtik yoktu eger zarim esnek olmasaydi microcerrahi yontemi kullanacakti .. microcerrahi yonteminde hangi kadin doguma gitsen zarin sapasaglam diyecekler kimse anlamayaz bozuldugunu demisti ama malesef benim zarim esnekti flep oldum ve garanti verdi ..eger kanamazsa beni vurularhocam dedim .. kanamazsa gel sende beni vur dedi okadar emindi ..Ben istanbul anadolu yakasinda operasyon oldum oprerasyondan sonra sadecekontrole cagariyo ve dugub oncesi gelmene gerek yok %1000 kanayacak dedi ..lutfen dualarinza benide ekleyin Allah hepimizin yardimci olsun

canım naptın ne durumdasın? çıkamıyorum buralardan psikolojim berbat.. inşallah senin kanaman olur da biraz da olsa mutlu oluruz..şu an nasıl ağrı sızı var mı ? bide doktorun bişey söyledi mi mesela 6 ay önce yaptırsak kalıcı dayanır mı?

Bende hic agri sizi olmadi bi anda esortmanlarim ustusmde atladim gittim yaptirip eve geldim hic birsey hissetmedim .. sadece yapilan bolgede kasinti ve batma oluyo ama 10 gun sonra hic bise kalmiyo ... 8 gun sonra kontrolum var gidicem .. dikislerimi gozle goruyorum ..sanirim doktor onlari alicak .. dayanmama konusuna gelince etler birbirne kaynadiktan sonra agir bi darbe almadiktan sonra sorun olmaz .. doktor yaptirdiktan 20 yil sonra bile iliskiye girebilirsin dedi ..hatta ben o koltukta cokk agladimm ... diye canim doktorum aglama seni kovarim burdan .. bunun caresi ve garantisi var .. Allah baska dert vermesin dedi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…