Flep yöntemi kızlık zarı

Bende hic agri sizi olmadi bi anda esortmanlarim ustusmde atladim gittim yaptirip eve geldim hic birsey hissetmedim .. sadece yapilan bolgede kasinti ve batma oluyo ama 10 gun sonra hic bise kalmiyo ... 8 gun sonra kontrolum var gidicem .. dikislerimi gozle goruyorum ..sanirim doktor onlari alicak .. dayanmama konusuna gelince etler birbirne kaynadiktan sonra agir bi darbe almadiktan sonra sorun olmaz .. doktor yaptirdiktan 20 yil sonra bile iliskiye girebilirsin dedi ..hatta ben o koltukta cokk agladimm ... diye canim doktorum aglama seni kovarim burdan .. bunun caresi ve garantisi var .. Allah baska dert vermesin dedi
Dıkıslerın alınmasını anlayamadım o dıkısler alınmıyor kı erıyor

canım naptın ne durumdasın? çıkamıyorum buralardan psikolojim berbat.. inşallah senin kanaman olur da biraz da olsa mutlu oluruz..şu an nasıl ağrı sızı var mı ? bide doktorun bişey söyledi mi mesela 6 ay önce yaptırsak kalıcı dayanır mı?
Ben aralıktayaptırdım canım dugun agustos eylul gıbı

Doktorun sekreterine yazdim .. erimesi lazim dedi... simdi anormalmolan benmiyim acaba stres yaptim yaaaa

Cok uzuldum suan. Hala mor mor ipler orda
Iplerın olması kotu bısey degıl bence sonucta erıcek ya hıc ıp olmayıp bakınca delık gorsen nolcak???her kısınınkı farklıdır orası tutunca erıcek veya dusucek benden hıcbısey dusmedı meselaaa yada bız suan kafamıza gore konusuyoruz bılmıyorum en dogeu seyı doktor solucektır panık yapma bende aynı durumdayım ben ıp fln goremıyorum ama agustosda dugunum var dıkımde ıllakı kanama olucak ha. TUtmasa bıle doktorun mudahale edıcektır yemınle kanser olucaz bunu dusunmekten

Kizlar bu arada yarin kontrole gidiyorum ... doktorun sekretine hasta oldugumu soyledim iptal etmek icin .. sorun olmaz gelin bakalim dedi .. dualarinizi istiyorummmm

X