Flep yöntemi kızlık zarı

Kizlar kontrole gittim .. doktorum tam istedigim gibi olmus dedi .. %200 kanama olucak hemde canin yanmayacak iliskide dedi .. dikisler curumus dusecekler dedi ..bende nisanlimin yanina gidicem 1 hafta ne olur ne olmaz diye aldirdim dikislerimi biraz canim yandi ama mutlu haberi aldiktan sonra aci viz geldi ...

Kizlar kontrole gittim .. doktorum tam istedigim gibi olmus dedi .. %200 kanama olucak hemde canin yanmayacak iliskide dedi .. dikisler curumus dusecekler dedi ..bende nisanlimin yanina gidicem 1 hafta ne olur ne olmaz diye aldirdim dikislerimi biraz canim yandi ama mutlu haberi aldiktan sonra aci viz geldi ...
Çok sevindim canim insallah sonucunu da yazarsın buraya:KK43:

Bende hic agri sizi olmadi bi anda esortmanlarim ustusmde atladim gittim yaptirip eve geldim hic birsey hissetmedim .. sadece yapilan bolgede kasinti ve batma oluyo ama 10 gun sonra hic bise kalmiyo ... 8 gun sonra kontrolum var gidicem .. dikislerimi gozle goruyorum ..sanirim doktor onlari alicak .. dayanmama konusuna gelince etler birbirne kaynadiktan sonra agir bi darbe almadiktan sonra sorun olmaz .. doktor yaptirdiktan 20 yil sonra bile iliskiye girebilirsin dedi ..hatta ben o koltukta cokk agladimm ... diye canim doktorum aglama seni kovarim burdan .. bunun caresi ve garantisi var .. Allah baska dert vermesin dedi
Peki ablaa fiyat ne kadar dı kalıcıda

Kizlar merhaba bende yaslasik bir hafta once kalici opresyon gecirdim .. benim zarim ilk ilsiki yasadigimda kanamamisti .iki ayri doktora gidip kontrol ettirdim esnek kizlik zari dediler .. suannisanliyim ramazan bayramindan sonra dugunum olacak ..nisanlim okadar supheciki esnek bile olsa asla bana inanmazdi diye dikime basvurdum . Flepyonetimini kullandi doktorum .. cunku zarimda yirtik yoktu eger zarim esnek olmasaydi microcerrahi yontemi kullanacakti .. microcerrahi yonteminde hangi kadin doguma gitsen zarin sapasaglam diyecekler kimse anlamayaz bozuldugunu demisti ama malesef benim zarim esnekti flep oldum ve garanti verdi ..eger kanamazsa beni vurularhocam dedim .. kanamazsa gel sende beni vur dedi okadar emindi ..Ben istanbul anadolu yakasinda operasyon oldum oprerasyondan sonra sadecekontrole cagariyo ve dugub oncesi gelmene gerek yok %1000 kanayacak dedi ..lutfen dualarinza benide ekleyin Allah hepimizin yardimci olsun

Canım sen hangi doktora gitmiştin?

X