Flep yöntemi ile kızlık zarı dikimi

Amın cnm amın herkese cok yıprattı benı bu sürec :KK43:
Bence direk evlendiğiniz kisiye soyleyin. Bir gun bu durumda bir arkadas var eski sevgilisi demiş ben bu kizla yattim. Yani diktirmek biyere kdar cozum. Dikterenlerw saygiliyim ama eşinize söyleyin. Yoksa evliliğiniz yarim kalir. Herseyi hallettin peki insanlarin çenesini susturabilecekmisiniz. Herseyi düsünun bence. Esımn haberi olmaz demeyin.

Bence direk evlendiğiniz kisiye soyleyin. Bir gun bu durumda bir arkadas var eski sevgilisi demiş ben bu kizla yattim. Yani diktirmek biyere kdar cozum. Dikterenlerw saygiliyim ama eşinize söyleyin. Yoksa evliliğiniz yarim kalir. Herseyi hallettin peki insanlarin çenesini susturabilecekmisiniz. Herseyi düsünun bence. Esımn haberi olmaz demeyin.

İlişkide dar olması ve kan gelmesi gerçekleşince kim ne derse desin eşim bana inanır. Erkekler için 2 anahtar : DAR VE KAN :):dondurma::21:

KIZLAR YARDIMMMM :KK43: BENDE ŞİŞLİ MEDDE AKIN BEYE GIDICEKTIM TAM NPARAYI BIRIKTIRDIM
ADAM YURT DISINA CIKMIS ŞÜKRÜ SANUS BEYI ONERDI KESIN VE NET SONUC ALIRSIN DIYO
bİRDE HARUN ÖZKAN VAR EN SON SANA 4.00O YAPARIM DEDI
AGLADIM INDIRIM YOK

AKIN BEY COK ESKI VE TECRUBELI ŞÜKRÜ SANUS BEYLE AYNI YERDE CALISMISLAR
BENDE ONA GIDICEM
DOKTORU COK IYI SECIN KIZLAR
BENIM KAFAMDA ŞÜKRÜ SANUS VE HARUN ÖZKAN BEY VAR
BASKASINA GÜVENEMEM :KK43:
Sana tek adimda güvenecegin kontrolunude kuşkusuz yaptirabilecegin bir doktor onerebilirim fiyatta dahi yardimci olurum mesaj at o mebla yuksek karsilama onu küçük bir operasyon için

İlişkide dar olması ve kan gelmesi gerçekleşince kim ne derse desin eşim bana inanır. Erkekler için 2 anahtar : DAR VE KAN :):dondurma::21:
İnanıp inanmamamı mesele?Eş aile demektir güven demektir kızlık zarıymış kanamaymış bunlar boş önemli olan dürüstlüktür.Ben daha önce ilişkiye girmediğim halde kanamam olmadı ne ben ne eşim lafını etmedik sorun etmedik çünkü birbirimizin ne kadar dürüst olduğunu biliyorduk.

Katılıyorum ben evlenmeden önce birileriyle birlikte oldum sonra evlenirken diktirdim eşim çok zevk almıştı ilk o yaptığını düşündüğü için.
Bence kadınlar olarak böyle şeyler olabilir kadın olmak zor yani.

Katılıyorum ben evlenmeden önce birileriyle birlikte oldum sonra evlenirken diktirdim eşim çok zevk almıştı ilk o yaptığını düşündüğü için.
Bence kadınlar olarak böyle şeyler olabilir kadın olmak zor yani.
Kime ameliyat oldunuz acaba

Merhabalar
Burada, her görüşe saygım var
Sadece islam inancına sahip olanlar için uyarı mahiyetinde yazıyorum, katīyen sizi yargılamıyorum.
Bu inanca sahip bir biteyseniz sizleri Nur suresini okumaya davet ediyorum, ilk 20 ayeti okumanız yeterli tamamını okumanız çok daha iyi olur.
Bir insanı aldatan bütün insanları aldatmış gibidir ,kutsal temeli olan evlilik yalan üzerine kurulması ilişkiyi temelden kusür üzerine kurmak demektir ve bu cok üzücü bir durum.
insan yaşamı boyunca çeşitli hatalar işler ve haliyle değerlerinden sapabilir bu sizi inançsız kılmaz.
İnandığınız değerlere uyarak yaşamak, kainat düzenine uygun olarak yasamak demektir.
Islam inancı zina edenleri zina edenlerle evlenmeyi layık görmüştür,zina etmeyenleri de zina etmeyenlere layık görmüştür.
zina eden kişi etmeyenle evlenemez mi denirse bu sadece zina etmeyen tarafın bu durumu kabul etmesi ve zina edenin tövbe etmesiyle mümkündür.

Karşı cinse açıklamak çok zor bi durum ama kainat sonsuz olasılığa sahiptir.
Her insan kendine uygun insanı neden bulamasın 7.5 milyar insandan sadece bir tanesisin, tövbe edip rabbine döndüğünde
-ya rabbi aldandım ,hata ettim ama farkina vardım yine sana dondum ellerimi açtım beni mutlu edecek ,benimde onu mutlu edeceğim insanlarla karşılaştır demesi yeterli.
Rabbimiz her birimizi çok ama çok seviyor ve bütün hatalarımıza karşılık bizlere tövbe kapısını açmış, bizi seven rabbimiz bizede bir kurtuluş yolu muhakkak açacaktır.
Ne kadar hata yaparsanız yapın, biliniz ki rabbiniz sizi seviyor ve sizleri davet ediyor ,dönüş onadır.
Her biriniz degerlisiniz hiç bir hata sizi değersiz kılmaz sadece sizi farklı kılar ve sizi farklı bir yaşama hazırlar.
İnaniyorsaniz üstünsünüzdür ,o halde inandığınız degerlerle yaşayinız ki üstün olasınız...

X