Flep yöntemi ile kızlık zarı dikimi

Uzun bir iliskim vardi bnim
1 kez yasadiysan eger daraltma islemi yapilmaz muhtemelen sadece dikis atılır duye dusunuyorum

Uzun bi savas sonrasi atlattim diyebilirim
Ama ben bağlanmışım birbirimizi takinti haline getirmisiz bu yuzden yani atlatmak guc oldu
Bu hisler okunca cinselkik akla gelmiyor
En son bi piskilogla knustum napmaliyim diye
Oyle allaha sukur artik umrumda deil

Oda bana anıden degısdı sımdı bakıyorum sıldıhı gelden numaramı yenıden eklemıs bende kıskanclıkdan adamı gerı ıydım bence oda sımdı eklemıs yıne ama ne fayda baya uzdu
Gecdi alışıyorum

Arkadaslar cu.a gunu kızlık zari dikimimi yaptırdim.
Diktiren arkadaslarla konusmak istiyorum :)
Soru sirmak isteyen olursaa sorabilirler:)

canım bende senin gibi turgay beye gittim
cok araştırdım o kadin bakirkoyde kadin doktor cok kötüymüş en iyisi erkek doktor dedim malum sabte doktor da var
diploma falan da yüklemiyorlar bende en Iyisi turgay dedij gittin yarin cay bardagi kadar kanama oluyo

Yok dıkdırmek ıstemıyorum korkuyorum hem baska ılıskıye gırmem zaten belkı kan gelır
Sende ılıskın nasıl olmusdu ayrılmısdınız mı

Bende diktireli 2 hafta oldu ama hiç kontrole gitmedim siz gitmiş miydiniz? Benim doktorum şehir dışında olduğu için gidemedim henüz.. kaynama sorunu veya dikiş atar mi diye korkuyorum

KIZLAR YARDIMMMM BENDE ŞİŞLİ MEDDE AKIN BEYE GIDICEKTIM TAM NPARAYI BIRIKTIRDIM
ADAM YURT DISINA CIKMIS ŞÜKRÜ SANUS BEYI ONERDI KESIN VE NET SONUC ALIRSIN DIYO
bİRDE HARUN ÖZKAN VAR EN SON SANA 4.00O YAPARIM DEDI
AGLADIM INDIRIM YOK

AKIN BEY COK ESKI VE TECRUBELI ŞÜKRÜ SANUS BEYLE AYNI YERDE CALISMISLAR
BENDE ONA GIDICEM
DOKTORU COK IYI SECIN KIZLAR
BENIM KAFAMDA ŞÜKRÜ SANUS VE HARUN ÖZKAN BEY VAR
BASKASINA GÜVENEMEM

Ins guzel sonuclar alirsin :)

Kızlar çok acil yeni katıldım araniza bende doktor seçiminde zorlaniyorum turgay karaya harun özkan ve akın beny olmadığı için şükrü bey hangisine gitmeliyim öffff

Kızlar çok acil yeni katıldım araniza bende doktor seçiminde zorlaniyorum turgay karaya harun özkan ve akın beny olmadığı için şükrü bey hangisine gitmeliyim öffff

Cnm bende kalıcı kızlık için TURGAY KARAKAYA veya AKIN BEY i düşünüyorum. Kalıcı dikimde bence bu 2si iyi. Fiyatlarıda uyfun bence 2 sinden birine karar verip yaptıracam kafam netleşince

Cnm bende kalıcı kızlık için TURGAY KARAKAYA veya AKIN BEY i düşünüyorum. Kalıcı dikimde bence bu 2si iyi. Fiyatlarıda uyfun bence 2 sinden birine karar verip yaptıracam kafam netleşince
Bende biraz daha düşünüp ikizinden birine gidicem ama akın bey burda değilmiş gelmeyede bilir yani

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…