Flash Flash yelerimizin son dakika haberleri

http://[URL=http://img12.imageshack.us/i/fotoraf030.jpg/][/URL]

kendimizi flaşlıyorum hhihihihihihihihihhihi:)

oyyyyyyyyyyy anam nasıl çıkmışız öyle titreyen 2 tane hatun
wallaha çok üşüdüm ben ya dün ayaklarım filan resmen dondu
havada çok üzeldi ama deniz kenarı olunca titretti resmen
ossun taş gibi hatunlarız walaha zemuszemus
keşke sizlerde olsaydınız ne güzel olurdu
hepinizin kulaklarını çınlattık
mentalistttttttttttt canımcım diğer 2 resim de vardı ayakta çekilen onlar yok

Süper görünüyorsunuz kızlar.
Gerçi kim kimdir bilmiyorum ama sanki sarışın olan Ank06 imiş gibi geldi.

Tünaydın anuşkacım maalesef benim o çakma sarışın
Çok üşümüştük ancak o kadar poz verebildik opuyorumnanaktan

soldaki ankam sağdaki ben
yok canım ya resimler feciiii çıkmış :roflol::roflol::roflol:
eeeeee ne yaparsın bu gerçek bir flaşşş olduuuuuuu:roflol::roflol::roflol::roflol::roflol:

Evet ya tam flaşlık oldu
Sakın buluşma haberlerine resimleri koyma anacım herkesin diline düşeriz sonra tam flaşlık olmuşuz sempatiksalakcinni

Ayy yerim sizi beeenyerimseniben

Ye bizi lokumum aslında biz daha güzelizde idare edin artık bunlarla sempatiksalakcinni opuyorumnanaktan

Flash ekibim, canlarım tünaydın hepinize.Şeniz

Evet nazara geldim galiba:çok üzgünüm:

Ay ay ay nede şeker çıkmışlar. Nasılda üşümüşler kıyamam ben size. Harikasınız . Öptüm Şeniz.

Tünaydın lereenim daha iyisinizdeir inşallah .
Gerçekten titredim resmen dün havada güzeldi ama mentalist diyorki ellerin titriyor opuyorumnanaktan

Oy severim ben sizii...:1hug:girmişler kol kola arkada İstanbul.Ooofff..offf..
Ben burda Ankara larda..a.s.yok ben kafaya koydum günü birlik Türkiye turuna çıkacağım..kaydirigubbakcemile3

Sev bizi anacım üşüyen bizler arkada deniz vapurlar kafamın üzerinden uçan martılar .
Diyoruz sana hafta sonu ayarla çık gel diye opuyorumnanaktan

bu arada resimleride resmen dev anası gibi yüklemişim nasıl becerdiysem nede olsa teknoloji özürlüyüm hihihihihihihihihihiihi:):)

Yok be resimler iyi ben bunu da beceremiyorum resim eklemeyi hahahahahaha opuyorumnanaktan

oy oy kimleri gördüm. mentalist ve ank066 ohhh. muhabbetiniz bol olsun kızlar. Şeniz Şeniz Şeniz

oyyyy çok şekersiniz çokkkkkkkk bende gelıcem buluşmaya ablam çok kıskandım kaydirigubbakcemile3

oy oy kimleri gördüm. mentalist ve ank066 ohhh. muhabbetiniz bol olsun kızlar. Şeniz Şeniz Şeniz

ya biziz betüşüm zemuszemus
sağol ablam keşke sende olsaydın opuyorumnanaktan

oyyyy çok şekersiniz çokkkkkkkk bende gelıcem buluşmaya ablam çok kıskandım kaydirigubbakcemile3

saol kızzz gel sende bekliyoruz ama ne zaman istersen opuyorumnanaktan

Anaaaaaam anaaaaaam ıkı cılvelı hatun bulusmusta titretmişler ıstanbulu heeee... Pek sekersınız maasallah..Kulaklarımda bır cınladı bır cınladı kı sormayınnnnn nedenseeee :)))

Anaaaaaam anaaaaaam ıkı cılvelı hatun bulusmusta titretmişler ıstanbulu heeee... Pek sekersınız maasallah..Kulaklarımda bır cınladı bır cınladı kı sormayınnnnn nedenseeee :)))
Vayy kim gelmiş
Nerelerdesin ablam özlettin kendiopuyorumnanaktanni

titrettik wallaha kendimizi çok üşüdük
herkezlerin kulaklarını çın diye çınlattık dedikodunuzu yaptık bol bol sempatiksalakcinni

Vayy kim gelmiş
Nerelerdesin ablam özlettin kendiopuyorumnanaktanni

Böcümüz çalışıyor artık yada gizlice lahmacun yiyorrrrrrrrrrrrr delikafadulden

oooyyy ablacımmmm buralardaydımmm... Fazla gezınemıyorum KK da... Aksam gelyorum eve hemen dınlenmeye gecıyorum :))) Bende cook ösledımmmm sızııııı...opuyorumnanaktan

böcü çok uzak kaldın buradan senin flaşlanma vaktin geldi ona göre :lepi:

:lepi:işte dostluk bu demek ne kadar samimii ne soğuk muş bu resim içimizi ısıtııııŞeniz
bende kadiköye geldiğimde buluşmak isterimmmolumunekankayizsmile
kadıköy iskelesiii demiiiiii bakın randuvunuz var şimdideee:teselli:

Isıttık demi arkadaşım zemuszemus ahhhh keşke sizlerde olsaydınız ne güzel olurdu demi
Evet canım kadıköy iskelesi orası eğer gelirsen mutlaka haberimiz olsun
kaydirigubbakcemile3

Isıttık demi arkadaşım zemuszemus ahhhh keşke sizlerde olsaydınız ne güzel olurdu demi
kaydirigubbakcemile3

Ahh ahh birde utanmadan Boğanın orada buluştunuz değilmi
Bizim İstanbuldaki eve 500 metre mesafede:gitme:
Neyse başka bir zaman bende gelirim inşallahzemuszemus

gunaydiniz3.gif

:lepi:işte dostluk bu demek ne kadar samimii ne soğuk muş bu resim içimizi ısıtııııŞeniz
bende kadiköye geldiğimde buluşmak isterimmmolumunekankayizsmile
kadıköy iskelesiii demiiiiii bakın randuvunuz var şimdideee:teselli:

oldu şeker sen gel yeter ki biz ordayız ama bu sefer kürkümü giyerde geirim :roflol::roflol::roflol::roflol:

kaydirigubbakcemile3

evettttttttttt ya siz nasıl girdiniz kk ya dün ben o kadar uğraştım giremedim :):gitme::gitme:
Ahh ahh birde utanmadan Boğanın orada buluştunuz değilmi
Bizim İstanbuldaki eve 500 metre mesafede:gitme:
Neyse başka bir zaman bende gelirim inşallahzemuszemus

evet ablası boğanın orda buluştuk sen gel biz yine bir boğa yaparız tatlişkom opuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

günaydın canım sanadaŞenizŞeniz

Barçom keşke sende olsaydın hep beraber bir salı pazarı yapardık ne kadar güzel olurdu .
Sen gelmiyormusun hiç buralara

Mentalistcim dün bende kırk takla attım siteye girebilmek için herhalde sorun mu vardı çok zor girebildim

oldu şeker sen gel yeter ki biz ordayız ama bu sefer kürkümü giyerde geirim :roflol::roflol::roflol::roflol:

evettttttttttt ya siz nasıl girdiniz kk ya dün ben o kadar uğraştım giremedim :):gitme::gitme:

evet ablası boğanın orda buluştuk sen gel biz yine bir boğa yaparız tatlişkom opuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

opuyorumnanaktan:sinifsinif:

Barçom keşke sende olsaydın hep beraber bir salı pazarı yapardık ne kadar güzel olurdu .
Sen gelmiyormusun hiç buralara

Mentalistcim dün bende kırk takla attım siteye girebilmek için herhalde sorun mu vardı çok zor girebildim

İnşallah bir gün buluşuruz Ankım
Oğullarım İstanbuldayken çok sık geliyordum
Bir ara gelirim yineopuyorumnanaktan

kaydirigubbakcemile3

tabikiii ben gelinince bi buluşmada biz yapalım olurmu fıstık handanımmmolumunekankayizsmile

olumunekankayizsmile çok tatlısın maşallah canımsınız ya bakk gelirsemmm benim sıçaklığım sizi eritirrrr unutmayınnn:teselli:

X