Flash Flash yelerimizin son dakika haberleri

sebebi hakan.....kendi hatasının faturasını bana cıkarmaya calışıyor.......aklinialirimsmile.
benı bır kac gundur aramıyor......:sinifsinif:
bende aglak aglak beklıyorum.......senağlamasenağlama
oysa hatalı bunuda bılıyor........
of offfffffffffffffff
bu erkekler neden boyleler neden boyle yapıyor......:mymeka:

herkese hayırlı cumlar duanızdan unutmayın.......
herkesın duası kabul olsun.....
rabbım duasını kabul ettıgı kulları arasına alsın.......:Saruboceq::Saruboceq:

anlamazlar istersen sanada bir abajur göndereyim canımcım şimdiden seni bu kadar üzmesine izin verme alsanaalsanasmilealsanaalsanasmilealsanaalsanasmile

anlamazlar istersen sanada bir abajur göndereyim canımcım şimdiden seni bu kadar üzmesine izin verme alsanaalsanasmilealsanaalsanasmilealsanaalsanasmile

aradı dun konuşmadım....kaç gündür bana ezıyet edıyor aramıyarak bırazda o beklesın....
aramıyacagım...konuşmayacagım.....alsanaalsanasmile
işte

bu arada efsunefe gitti.....mentalismi oldu kabukmu degıstırdın....
hayırlı olsun.....yenı nıckın canım....:lepi:

ben geldim flaş ekibi..
sarıkamışda torunu,adapazarında oğlana asker yemini ettirdikten sonra bıraktım.gezdim dolandım sonunda dün sabaha karşı evime geldim..
beni en çok üzende fıstık bir lokma zeynebimden ayrılmak oldu .neyse allah sağlık versin inşallahh.

gecmişe bakamadım.hepiniz iyisinizdir umarım.
barçmaaannn gelişine çok sevindim canım hihoyyyt.hepinizi çookk öpüyorummm opuyorumnanaktan

ben geldim flaş ekibi..
sarıkamışda torunu,adapazarında oğlana asker yemini ettirdikten sonra bıraktım.gezdim dolandım sonunda dün sabaha karşı evime geldim..
beni en çok üzende fıstık bir lokma zeynebimden ayrılmak oldu .neyse allah sağlık versin inşallahh.

barçmaaannn gelişine çok sevindim canım hihoyyyt.hepinizi çookk öpüyorummm opuyorumnanaktan
Teşekkürler Torununu güle güle büyütün inşallah

GÜNAYDIIIIN TATLI FLAŞÇILARIMŞenizŞeniz

Flash ekibine kocaman günaydııın.

Kokoşum hoş geldin.
sepettec10ic10ekresimle.jpg

aradı dun konuşmadım....kaç gündür bana ezıyet edıyor aramıyarak bırazda o beklesın....
aramıyacagım...konuşmayacagım.....alsanaalsanasmile
işte

bu arada efsunefe gitti.....mentalismi oldu kabukmu degıstırdın....
hayırlı olsun.....yenı nıckın canım....:lepi:
[/QUOTE

iyi yapmışsın canım hiç ödün verme bırak birazda o melesin

sağol canım kabuk değiştirdim..o nickimide seviyorum artık göbek nickim oldu:roflol::roflol::roflol:
şimdi zihin okuyucu oldum nickimin anlamıopuyorumnanaktanopuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

ben geldim flaş ekibi..

ablam hoş gelmişsin opuyorumnanaktan
zeynebi bırakmak kolaymı bal kaymak o ya opuyorumnanaktanopuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

X