Flash Flash yelerimizin son dakika haberleri

o dediğin bende olmuyo ben kararamayan vatandaşlardanım sadece bi gün kızarırırm ertesi gün gene pambık gibiyimmm
:roflol::roflol::roflol::roflol::roflol:

yüksek faktörlü bir güneş kremi ile seni bronzlaştırırım canım bende çarelere tükenmez bi kendime çare bulmam naniknaniknaniknaniknaniknanik

her gel diyenle gitmem amma velakin mentalistle her biyere giderimmmmmmmmmmm

canımmmmmmm benimmmmmmm bende seninle her yere gelirimmm kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

buda 5 evvel kadarı kafasını fena attırınca köylüler satmak istemiş ama vefalı olunca insan satamıyo be gardeş yufka yürekli olunca böyle oluyo şimdi hiç olmaz yeni verim almış vefa vefa vefa

nasılsın ablam sağlığın sihhatin yerindemi heşey yolunda mı uzun zaman oldu iyisindir işallah br ara rahatsızlandığını duyduk o kadar :kedi:

Evet ablacığım bayağı ağır bir zatüre geçirdimmafoldumben 3 hafta yataktan çıkamadım
Ama dr civanım ve oğlum bana o kardar iyi baktılarki şimdi bomba gibiyim çok şükür:lepi:
Sen nasılsın herşey yolundadır inşallah birtanemŞenizŞeniz

Evet ablacığım bayağı ağır bir zatüre geçirdimmafoldumben 3 hafta yataktan çıkamadım
Ama dr civanım ve oğlum bana o kardar iyi baktılarki şimdi bomba gibiyim çok şükür:lepi:
Sen nasılsın herşey yolundadır inşallah birtanemŞenizŞeniz

ohh çok şükür bakmazlar mı bi tanelerine çok geçmiş olsun ablam :nazar::nazar:
bizde durm aynı ablam iş güç işte :kedi:

ohh çok şükür bakmazlar mı bi tanelerine çok geçmiş olsun ablam :nazar::nazar:
bizde durm aynı ablam iş güç işte :kedi:

Çok teşekkürler ablacığım
Sağolsun okypetem sizin geçmiş olsun dileklerini tek tek iletti bana
Bu dilekleriniz bana çok büyük moral olduŞenizŞeniz

Çok teşekkürler ablacığım
Sağolsun okypetem sizin geçmiş olsun dileklerini tek tek iletti bana
Bu dilekleriniz bana çok büyük moral olduŞenizŞeniz

aa öylemi onada çok teşeklürler o zaman :1hug: sevdiklerimiz sanalda olsa az çok kötü olunca rahatsız oluyoruz

Geçiyodum uğradım Hepinizi çok özledim

zemuszemuszemuszemuszemuszemusŞenizŞenizŞenizŞenizŞeniz

ay ay ay benim canım arkadaşım gelmiş. hoş geldin yuvana güzelim.opuyorumnanaktan seni çok özlemiştik. :asigim: nihayet sana kavuştuk. artık burası neşe dolacak. sensiz mahsunlaşmıştı.:1hug:

ŞenizŞenizŞeniz
Sizi flaşlamaya başlayınca döndüğüme pişman olmazsınız inşallahkaydirigubbakcemile3
Bu arada flashçıların en bir flashçısı firstladyim neredekafamçokkarıştı

sen yeter ki bizi flaşla. biz bundan mutluluk duyarız.:sm_cool:
bu aralar canım sıkkındı. çileğim hastaydı. şimdi düzeldi çok şükür. ondan öncede ben ağır bir grip geçirdim. doğru dürüst uğrayamadım. ben uğramayınca kimseler gelmez olmuş. ama sen geldin ya bu bile beni şevke getirecektir.kaydirigubbakcemile5

sen flaşlada biz pişman olmayızzz ablammmmmmmmm

firstlady facede tarlasındadır belki :roflol::roflol::roflol::roflol:

yok anam ben tarla işinden anlamıyorum. kız benim profilime girip yapıyor. ilk zamanlar haberim bile yoktu. mesajlar gelince farkettim. ne bu deyince oyun dedi. hala oynuyor mu ondan bile haberim yok. kendi profilindekini ve benim profilimdekileri o oynuyor. kendininki yetmiyormuş.delikafadulden

çifliğindedir ablam benim köyümü bıraktım geldim şimdi kurtlar cirit atıyordur:hulya::hulya::hulya::hulya:

ya günahımı almayın. naniknanik:roflol::roflol:

Tamam o zaman benden günah gittikaydirigubbakcemile3
Nasıl çıkaracağız tarladan onu yaa

Ohh bugünkü yorgunluğa çok iyi iyi geldim tatlım sağolŞeniz

ben faceye müzik dinlemek ve komik videoları izlemek için giriyorum. tabii göremediğim arkadaşlarımla yazışmak içinde giriyorum.kaydirigubbakcemile5

tutorial084atiye.gif

inan barçmancım günaydın mesajını bırakmaya uğramıştım. seni görünce heyecandan unutmuşum.delikafadulden

X