Flash Flash yelerimizin son dakika haberleri

Kızlar yeşilim anneciğini kaybetti... senağlama:Saruboceq:

Son düzenleme:
good_night_moon.gif

herkese hayırlı cumalar..........
allah dualarınızı kabul etsın..........ne gıbı dılegınız varsa......hemen gercekleşsin.........
rabbım geri cevırmesın.........

epeydir uğramadım buraya.nasılsınız.kimler kimler flaşlanmış ayy ooo gelişme çoookkk
kaydirigubbakcemile3 ama çok güldüm yaa.

hepinize iyi akşamlar kızlarr.opuyorumnanaktan

Bende uğrayamadım epeydir. Flash ekibi yine neler karıştırmış bakalım. Günaydııııııın hepinize.

98387005.jpg

Flash ekibi bir davette bir araya geldik nihayet: Biraz fazla vücut çalıştırmışız))

Bugün barçmanın doğum günüymüş hanımlar ..

Nice mutlu yıllara barçmanım doğum günün kutlu olsun arkadaşım seni burada tekrardan görmek çok güzel olacak inan .

Pastan hazır bir dilek tut ve mumları üfle hadi ..

9579dogumgunu3.jpg

dogum_gunu_01.gif

okuyorsundur inş.nice sağlıklı,güzel mutlu yıllara tatlım.doğum günün kutlu olsun.

ben ona faceden mesaj yazdım. orayı okuyor. buraya giremiyor. ama olsun buradan da kutlayayım. iyi ki doğdun arkadaşım. seni çok ama çok özledik.opuyorumnanaktan

normal_147-large.jpg

tüm flaşçılarrr gününüz aydınnnnnnnnn olsunnnn
grip yüzünden bi süredir giremedim özlemişim siziiiiiiiiiiiiiiiiiiii
hepinizi çokkkkkkkkkkkkkkkkk öpüyorummmmmmmmmmmm

tüm flaşçılarrr gününüz aydınnnnnnnnn olsunnnn
grip yüzünden bi süredir giremedim özlemişim siziiiiiiiiiiiiiiiiiiii
hepinizi çokkkkkkkkkkkkkkkkk öpüyorummmmmmmmmmmm

canım geçmiş olsun. bizde seni çok seviyoruz.
bu ara herkez gripten kırılıyor canım. bende uzun zamandır bunu çektim. yeni ayağa kalktım. ama hala halsizim.opuyorumnanaktan

canım geçmiş olsun. bizde seni çok seviyoruz.
bu ara herkez gripten kırılıyor canım. bende uzun zamandır bunu çektim. yeni ayağa kalktım. ama hala halsizim.opuyorumnanaktan

geçmiş olsunnn ablacım
bende grip oldum ama çocuklarında olması biraz kötü oldu özellikle küçük cimcimem fazla etkilendi allaha şükür iğnelerle toparladı bariiii

X