Flash Flash yelerimizin son dakika haberleri

günaydın flaşçılarr ben biir hafta flaşçılarımın yanına gelemedim burda neler olmuş
daha doğrusu bir sürü yeni hatun gelmiş
peki diğer flaşçılar nerde
firstlady
egem
özebus
dağçiçeği
ank06

CEYİZ TOPIGINDEN CNM

çeyiz topiğini hiç ziyaret etmemiştimm şimdi siz hepiniz çeyiz hazırlayan bekarlar grubumusunuz yanii
bir tek içinizden beşiktaşlım uğur böceğini tanıyorumm
ayrıca hoşgeldiniz

128aa.jpg

Böcük kışın evlenme fikrinden vazgeçirdiği sevgilisini yeni imajıyla mest etti eminim bu imajınla 3 güne kalmaz evlenirsin Böcük hanım

çeyizcilere çeyiz delisi diyen duyguçıkmazını
cezayir çıkmazında basan bir çeyizci
duyguçıkmazını fiziksel çıkmaza sokmak üzereyken yakalandı

son anda sinirine hakim olan çeyizci çıkmazın kılına bile zarar vermezken
duygu çıkmazı
"pişmanım" dedi

art.girls.fight.ho.jpg
bırakın bakiiiiim dygumu arkasında ben varım:eek:lmaz:
günaydın flaşçılarr ben biir hafta flaşçılarımın yanına gelemedim burda neler olmuş
daha doğrusu bir sürü yeni hatun gelmiş
peki diğer flaşçılar nerde
firstlady
egem
özebus
dağçiçeği
ank06
ve diğerleri nerlerdesiniz hanımlarrr
burdayım burdayım canımopuyorumnanaktan
basıldık valla duygum bırak eğlensinler,bugün tahtı onlara verdik kanumca,

yoksa bugün 23 nisanmı yavv,kaydirigubbakcemile3

ama haklarını verelim çok hızlılar çoookkk vede matrakkklar..gülmekten öldüm ..:roflol: :roflol:
evet çok tatlılarkaydirigubbakcemile5

Yettim gayriiiiiii savuluuuunnnnn ulleeyyynn:eek:

Aboooow bura istilam neyim edilmişşşşşş.... Wııışşşşş....

Amaaa performansss ıyı good good...
bencede çok çok iyiler:lepi:süperler
Sanırım biz gelince onlar gitti mafoldumben

hayır canım gitmedik zevkle takip ediyoruzopuyorumnanaktan

dsc00140iqf.jpg

alın size Cuma sohbeti Gamze hamile olduğu için kenardan izlemeyi istedi böcükle eda bi küs bi barış olduğu için eda hanım masaya katılmayıp dışardan böcüğe laf sokuyor (unuttuklarım varsa affola:KK43: )yalnız gördüğüm o ki esma yine pembeden şaşmamışın :))) densem kaldır kız başını gözün bozulcak:)))

pufi nan ıkınıom olum gülerken nerden buldun nan benim sıpanın fotosunu sır gibi saklıodum halbüksü neyse çalışcak tabi totosu biraz bana çekmiş ama pek güccüüükk

dsc00140iqf.jpg

alın size Cuma sohbeti Gamze hamile olduğu için kenardan izlemeyi istedi böcükle eda bi küs bi barış olduğu için eda hanım masaya katılmayıp dışardan böcüğe laf sokuyor (unuttuklarım varsa affola:KK43: )yalnız gördüğüm o ki esma yine pembeden şaşmamışın :))) densem kaldır kız başını gözün bozulcak:)))

:roflol: ayy çok güldümm hee kaydirigubbakcemile3

dsc00140iqf.jpg

BABERKO yokmafoldumben:kızgın::eek:klava:senağlama

X