Flash Flash yelerimizin son dakika haberleri

nisankomik33f61fef2.jpg
evet az sonra böcük abayın halasını dınleeyip kaşlarını aldıracakmı dersiniz

büyük değişime önce nickiyle başlayan kiwa
şimdi de cinsiyetini değiştirdi

"mavi nüfus cüzdanı en büyük hayalimdi" dedi

azis_p29.jpg

Titizliğin son raddesine gelen burcuözge misafirliğe gelen çocukları çamaşır makinesinde yıkayıp daha sonra salonuna alıyor...Misafirliğe gitmek isteyen çocuklu bayanlara duyurulur...

titiz.jpg

kocasının tayini çıkan gamze
gıttığı yerde ıstedıgı gıbı ev bulamayınca careyi evini taşımakta buldu
ilgin&

Gelen gidenden bunalan yeni gelin sinay haince bir plan yaptı maşa olarak eşini kullandı
yedirdiği yemeklerle sızmalarını sağladığı misafirlerini kocasına kızarttırdı
olaya yorumu şu oldu : ben düdüklü tenceremle yemek yapmak istiyorum yalnız bırakın beniii

sizan-arkadasa-yapilabilecek-en-hayvani-saka_817200784127AM.jpg

antalyada ruslarla basılan hayatımın gaynı

"hepsi ayrı ayrı dünya ahiret bacımdır çekmeyin yanlış anlıyorsunuz dedi"
kameralara görüntü vermeyen kayın bacılarına aile fotoğrafı çektirip basına dağıttı

d49b5a9b5c_b.jpg

KK buluşma günüde şok :1shok:

Kadınlar Kulübü sitesinin üyeleri eşlerininde katıldığı bir organizasyonda bir araya geldi. Kısa zamanda kaynaşan futbol vs geyikleri yapan beyler hatıra pozu çektirirken bayanlar tüm hırlarını aldılar. olay objektiflere böyle yansıdııı

b-179326-%C5%9Faka.jpg

düzeltme: haber elimize yanlış ulaşmış düzeltiyoruz. Tüm KK üyeleri ve eşleri poz verirken kıskanç ekşi gözlük vs gibi sitelerin kullanıcıları saldırmış...

Son düzenleme:
herşeyi buzluğa atan arsima
sıcaklarda gevşeyen kocasını da buzluğa attı

nasıl çözüleceğini kara akra düşünen arsi "mikrodalgaya at" önerilerine sıcak bakmadı
"biraz zaman geçsin direk fırına veririm mercimeği" dedi

34f01fl.jpg

eve gelen misafirlerin tuvalet kağıdını tüketmelerinden bıkan sinay ve arsi sonunda düğündeki bütün altınlarını bozdurarak sınırlı kağıt vren cihazı aldılar. Yeni gelinler 'Artık ekonomiz düzeldi' yorumunu yaptılar.

file.ashx

mandilin teknolojidede kırmızıya el attı
kırmızı olsun 3 kuruş fazla olsun dedi...

exper+k%C4%B1rm%C4%B1z%C4%B1.jpg

Gelen gidenden bunalan yeni gelin sinay haince bir plan yaptı maşa olarak eşini kullandı
yedirdiği yemeklerle sızmalarını sağladığı misafirlerini kocasına kızarttırdı
olaya yorumu şu oldu : ben düdüklü tenceremle yemek yapmak istiyorum yalnız bırakın beniii

sizan-arkadasa-yapilabilecek-en-hayvani-saka_817200784127AM.jpg

:roflol::roflol::roflol::roflol: hain bukettt:mymeka:

30936gul.jpg

Buket kayınvalidesiyle gittiği mobilyacıda banane banane bu koltuğu isterim derken frikik verdi

X