Flash Flash yelerimizin son dakika haberleri

günaydınnn flaşçılar haydin gelin biraz çay kahve içip kendimize gelelimmmmm

offfff iyi geldi çay şimdi yanındada börek olsa diyom en peynirlisinden zemuszemus

roşum kk da oturmaktan bak mutfağın ne hale gelmişşşşş

kalk kızzzz roşum ne oturuyon öle temizle bakem orayı kaydirigubbakcemile2

bu ara biraz bakıma ihtiyacım var sankiiiiii

yap yap bitmez şimdi piyasada ağda da kalmaz artık sırnaşık şey

31.jpg

özebuz........edımıyle dansın doruklarına cıkmışlar............aman da aman neler yaparlarmış

edimlen esnek fücütümüsle her sekli alırıs bisssss...:jeyyar:

slm flaşçılar nasılsınız firstlady ablam nasılsın resimlerini gördüm süpersin valla kızında çok tatlı birisi aynı annesi gibi muhteşem bir gün olmuş belli opuyorumnanaktan

canım çok teşekkür ederiz.opuyorumnanaktana.s.

18.jpg

sıcaktan kafayı yiyen ediler ne yapmaya calısıyorlar sa artık...........

biz bile bu sıcaktan kafayı yiyoruz.delikafadulden:sm_cool::roflol::roflol::roflol:

16.jpg

fırtslaydım edimin ne yapıyor sanırım çapkınlık gibi.......sankim

yakışır edime.alkisalkisalkis kıs edimin canı sağolsun. naniknanikdelikafadulden:roflol::roflol::roflol:

4.jpg

butun kk lıları plajda yakaladım...........allahım ne kalabalıgız....puhahhahhah:roflol::roflol:

ee nerde yakalayacaktın ki bu sıcakta.delikafaduldennaniknaniklülülülülülü:sm_cool::roflol:

32.jpg

amanın bu totoları dönenler kim..........saklandınız dimiiiiiiiii

ben değilim.:1ninca::1rolleyes::roflol::roflol:

28.jpg

herkezler denızde yakından cektım........kendınızı tanıdınızmı

kırmızı benekli bonesi olan benim.:roflol::roflol:

27.jpg

ve buda ben hepinizi öpücektim......fakat lakin......ama............sanırım arkadaki yakışıklıyı öpücem........ne yakışıklı vaşşşşşşşşşşşşşşşşş

kız yaramaz seni. ben izin vermiyorum. hadi bakalım.delikafaduldennaniknanik Şeniz :roflol::roflol:

29.jpg

ve muhteşem 3 lüüüüü

barçmancığımda hepinizi çok özlemiş. selamları vardı. hastalığı iyi olmuş. edisi ona çok iyi bakmış.opuyorumnanaktan:1hug:

X