Flash Flash yelerimizin son dakika haberleri

komikresimler9334108nz2.jpg

aaaaaaaaaaaa bumuymuş...gızlı mısafır.........aaaaaaaaaa

ıns ablacım aman salla sen bıze gel bana dua ette zengın goca bulam :roflol:

kaydirigubbakcemile3 bu ekonomik krizde zengin koca ancak yasa dışı yollardan para kazanır anacığım artık sosyete bile kemer sıkıyor
yani yatıp kalkıp dua etsem yine zor gözüküyor ya neyseeee

barcman hosgeldınnnnnn...ne ıyı ettın..sevındım vallahı...aman ıyı oldu gelısın oh be...

bak allahım böcügü görüyormusun halen koca pesınde...ne doyumsuz garu beaa..

dana sanılan Barçman aslında maymunmuş hemde şebek cinsi sonunda gözü açılmış
sebek20maymunzo5.jpg

dana sanılan Barçman aslında maymunmuş hemde şebek cinsi sonunda gözü açılmış
sebek20maymunzo5.jpg

maymun gozunu actı yanı dönusun muhtesem oldu :eek: cnm benım ablam aman salla gtsın hadı yandan yandan sositososito sositososito sositososito

not:lafın gelısı o haa sana onu yakıstranlar utansın:mymeka:

kaydirigubbakcemile3 bu ekonomik krizde zengin koca ancak yasa dışı yollardan para kazanır anacığım artık sosyete bile kemer sıkıyor
yani yatıp kalkıp dua etsem yine zor gözüküyor ya neyseeee

marta kadar duzelmez mı be abla hıc umut yok mu:çok üzgünüm:

nan böcük allah ıyılıgını versın ne bılıyorsa oyle yapsın....kızım valla martta gercekten evlenırsen mucıze olur vallah...

not:lafın gelısı o haa sana onu yakıstranlar utansın
yanlış anlaşılmöasın kimse bana öyle birşey demiyor sadece ben kendimi yeniden keşfediyorum sanalla gerçeği karıştıran bir şebeğim

not:lafın gelısı o haa sana onu yakıstranlar utansın
yanlış anlaşılmöasın kimse bana öyle birşey demiyor sadece ben kendimi yeniden keşfediyorum sanalla gerçeği karıştıran bir şebeğim

canım ya...sende kendıne oyle bır sey deme sakın...senı uzenler utansın bosver...
sakın kendıne oyle yakıstırmalar yapma...sanal degıl gercek hayattada var malesef..
kırıcı olanlar..hatır gonul kalp bılmeyenler...

kızlar bunları boşverelim ben sadece kendime kızıyorum başkalarına değil ama evhanımın gören varmı oda gelirse süper olacak

kızlar bunları boşverelim ben sadece kendime kızıyorum başkalarına değil ama evhanımın gören varmı oda gelirse süper olacak

canımmmm seni görmek ne güzel geldim bende şimdi ama ev şu an berbat gerçekten 3 erkek ve kızım 2 gün evde yanlız kalınca berbat bir kaşık yemek yapayım önce sonra kolları sıvarım dedemin 52siydi dün 2 gün orda kaldım üzgün gitmiştim seni görünce mutlu oldum kaydirigubbakcemile5Şeniza.s.

hoşgeldın canım ya ıkınızde gıttınız.....ıkınızde bırden dondunuz ve ben cok sevındım..optum canım...

allah dedenın yattıgı yerı nur gıdecegı yerı cennet etsın canım basın saolsun..

duygu nan harbı haa marta ben evelnıyomuşum :roflol:
evhanımı abla basın saolsun toprağı bol mekanı cennet olsun amın
barcman ablllaaaaaaaaaaaaaaaaaa

canımmmm seni görmek ne güzel geldim bende şimdi ama ev şu an berbat gerçekten 3 erkek ve kızım 2 gün evde yanlız kalınca berbat bir kaşık yemek yapayım önce sonra kolları sıvarım dedemin 52siydi dün 2 gün orda kaldım üzgün gitmiştim seni görünce mutlu oldum kaydirigubbakcemile5Şeniza.s.

allah kabul etsin seni göremeyince çok merak attim canımıniçiŞeniz

kızlar merhabaaaaaaaaa,
5 aylık aradan sonra yine gurbet ellerdeyim.çok yorgunum ama bir merhaba diyeyim dedim size.

X