Flash Flash yelerimizin son dakika haberleri

geçen aldım mavice ile özebusu yemeğe gittik:jeyyar:...oturttum karşıma ikisini de bi muhabbet bi muhabbet sormayın:nazar:...gerçi hesap epey yüklü idi ama olsun canları sağolsun-tatlicadiarzu-

northamericangirl.jpg

mavice iş seyahatine giden eşine süpriz yapmış...

01cd6.jpg
ne hoş süpriz ama :jeyyar: :jeyyar: :jeyyar:
bu resim mavicenin düğününden
ayyy yazık bana ya çok zayıfmışımmmm ama kocişim bana iyi baktı bir 100 kilo kadar aldım çok şükür:Saruboceq:
geçen aldım mavice ile özebusu yemeğe gittik:jeyyar:...oturttum karşıma ikisini de bi muhabbet bi muhabbet sormayın:nazar:...gerçi hesap epey yüklü idi ama olsun canları sağolsun-tatlicadiarzu-

northamericangirl.jpg

heeee evet çok güzel zaman geçirdim sizinlen bakın şu yanlız oturan siyah bluzlu bendeniz karşımda oturan özebuş tabi donu gözükende sarduştan başkası değilllll:roflol::roflol::roflol::roflol:

northamericangirl.jpg
napalım sekerımmm.. sen kuş gibi yedükce iştahımız acıldıı...

Sahaya dalan kim acaba ozebus olabilirmi delikafadulden
0636.jpg

millet vücut görsün deyi attım kendümü ortaya,gözlerü gönüllerü aculsunn:jeyyar:

çiçeeeemmm hadi tekneyi annadıkta ooo kossskocaman adada hatta kıtada arabayı nasıl kullanıyon onu anayamadım:roflol::roflol::roflol::roflol:

ben sizi özel yatımla partiye götüreceğim yaa çiçeğim eve kadar yorulmasın diye o araba bizim 100 bavul karpuzlar falandelikafadulden

yanlız üzgünüm sarduşu tekneye alamıyorum o uçakla gelsin batar mazallah teknekaydirigubbakcemile3

ne hoş bir topikmiş biraz geç keşfettim ama olsun.ozebus,anka06 naber güllerim..

mavice karşımda oturan mavi giyinmiş donu gözüken sensin:nazar: kaçabilirsin ama saklanamazsın...herkes bir bakışta seni tanıdı:jeyyar:

X