Flash Flash yelerimizin son dakika haberleri

zaten senin kocan boş vakitlerinde gönüllü seyyar momograficiymiş duyduğuma göre:roflol::roflol:

6326drunkcat.jpg

yaa sormaablacım geçengün kordonda yakaladım ama genede uslanmamış kadına şiddete hayır ama kocişe şiddete devammmmmkötükedihüso:eek:klava:

Barçman buda senin :jeyyar: sadece siyah var ama
2009030521236287601zwr8.jpg

güzelmiş ben akça pakça bir kadınım yakışır

yaa sormaablacım geçengün kordonda yakaladım ama genede uslanmamış kadına şiddete hayır ama kocişe şiddete devammmmmkötükedihüso:eek:klava:

şiddette yardım istiyorsan çekinme merdanemi kapıp gelirim:eek:klava:

bu arada 9 tane misafirimiz var çay kahve birşeyler ikram etseydik ne alısınız acabaaa

Doktorun yeşil gözlerine vurulan duygu ona kaçmaya karar vermiş :a015:
kyafetbf1.png

ank06 ..........of ya kaçmaklada hersey hal olmuyor ya.........şu halıme bakın.........fazlalıkları aldırmam lazımdı.....:jeyyar:.....dişcim beni ........büle görürüse ........:1shok:
artık beni iyiden doldurur........:nazar:.....
:roflol::roflol:
kaydirigubbakcemile3 ayy duygu insan kaçmadan kestirir dimii

allahım sakladıgım her sey acıgı cıkıyor......:eek:klava:......kestırecektım fakat hadı o kesenede asık olursam dıye korktum..........:asigim:...
acaba benı bçyle görsen yeşil gözlüm ne yapar.........:roflol::roflol:

ank06 ..........of ya kaçmaklada hersey hal olmuyor ya.........şu halıme bakın.........fazlalıkları aldırmam lazımdı.....:jeyyar:.....dişcim beni ........büle görürüse ........:1shok:
artık beni iyiden doldurur........:nazar:.....
:roflol::roflol:

allahım sakladıgım her sey acıgı cıkıyor......:eek:klava:......kestırecektım fakat hadı o kesenede asık olursam dıye korktum..........:asigim:...
acaba benı bçyle görsen yeşil gözlüm ne yapar.........:roflol::roflol:
muhahhahaaa bende öyle anladım ama o senin dişçinmiş meğersem duygucuğum

anaaaaaaaaaaa bu ben degılımde bu dişcimi...........
eeeeeee ne güzel ben kestırmıyecem..........
fazlalık bende degil.ha..........
zatı ondada olması gereken terslık yok.........dımı.........:roflol::roflol::sm_cool:

X